В Україні почався національний конкурс на найкращий ескіз мурала

 

 8-10 липня в рамках київського музичного фестивалю Atlas Weekend був оголошений старт всеукраїнського конкурсу на найкращу ідею мурала в рамках проекту «Герої вулиць». Протягом місяця професійні художники та аматори зможуть надіслати свої ескізи на тему «Життя – це момент». Переможець арт-змагання відтворить свій малюнок за всебічного сприяння професійного мураліста на будівлі одного з міст України, а ТОП-5 робіт отримають спеціальні призи від бренду Pepsi – ініціатора проекту.

Початок арт-конкурсу «Герої вулиць» ознаменувався перформанс-активністю від організаторів. Відвідувачі зони Pepsi з цікавістю спостерігали за створенням величезного графіті на конструкції з контейнерів. Для демонстрації мистецтва стріт-арту були запрошені відомі муралісти Олександр Брітцев і Олександр Гребенюк.

Випробувати свої сили в створенні шедеврів вуличного живопису можуть усі талановиті художники віком 16-60 років. Прийом і завантаження робіт у соціальні мережі Facebook і vKontakte триватимуть до 28 липня включно. Переможці будуть визначені 11 серпня шляхом голосування користувачів соцмереж та за оцінками компетентного журі, в складі якого – художники й архітектори зі світовим ім'ям. Офіційні правила конкурсу: http://bit.ly/29DL9ab.

«Герої вулиць» – не просто конкурс. Тут «змагаються» творчі люди, яким близький основний принцип нашого бренду – жити тут і зараз, ловити найкращі моменти сьогодення. Саме до цього закликає Pepsi – помічати прекрасне та ділитися враженнями зі світом. Створення малюнка для мурала – це один зі способів «зупинити час» і передати його характер наступним поколінням», ділиться Жанна Стрельникова, маркетинг-менеджер категорії газованих напоїв компанії PepsiCo.

«Ми очікуємо, що конкурс приверне увагу багатьох талановитих українців і, можливо, відкриє імена нових геніальних художників сучасності. Ідея децентралізації стріт-арту дуже актуальна для України. Якщо Київ уже давно славиться шедевральними муралами на своїх будівлях, то в невеликих містах країни ця тенденція тільки зароджується. Тому ми щасливі, що знайшли велику підтримку з боку співвітчизників, які готові допомогти зробити нашу країну ще більш прекрасною», – розповідає Катерина Тейлор, куратор конкурсу.

Рекомендуємо прочитати

Меркель рассказала, считает ли себя феминисткой

Канцлер ФРГ Ангела Меркель не относит себя к феминисткам....

Це може бути цікавим

Оккупанты заставляют гражданских рыть окопы

Российские офицеры на Донбассе из-за нехватки кадров заставляют гражданских лиц оборудовать фортификационные сооружения....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Чем вредна газированная минеральная вода

Газированную минеральную воду считают значительно более здоровым выбором, чем другие газированные напитки....