Сім порад про те, як перестати відкладати справи на завтра

«Як часто протягом дня ви намагаєтеся змусити себе зробити те, чого робити не хочете? Я, наприклад, змушую себе кілька разів», - пише американська письменниця і блогер Гретхен Рубін у колонці для Psych Central.

«Я відкладаю, відкладаю і відкладаю, - розповідає автор. – Але коли я нарешті приступаю до роботи, то виконую її швидко і відчуваю неймовірне полегшення». Навіщо ж відкладати на потім?

Якщо ви стикаєтеся з такими ж проблемами, Рубін радить випробувати такі прийоми:

1. Засадіть себе у в'язницю

Якщо ви працюєте над чимось, що займе багато часу, а вам кортить покінчити з цим, уявіть, що ви перебуваєте у в'язниці. Якщо ви у в'язниці, у вас є скільки завгодно часу. Немає необхідності поспішати, немає сенсу скорочувати шлях і намагатися зробити все одночасно. Можна зменшити обороти і сконцентруватися.

2. Попросіть про допомогу

«Чому це настільки складно? Не знаю. Але кожен раз, коли я прошу про допомогу, дивуюся, настільки сильно це допомагає», - зазначає колумністка.

Відчуття просування надихає

3. Пам'ятайте: більшість рішень не вимагають великих досліджень

Автор пише, що дуже часто буває просто паралізована своєю нездатністю прийняти рішення. У подібних випадках варто нагадати собі, що зроблений вами вибір не так вже кардинально відрізняється від того, який ви проігнорували.

4. Рухайтеся маленькими кроками

Якщо вас лякає список моторошних завдань, які належить виконати, просто зробіть один крок сьогодні. Завтра зробіть наступний. Відчуття просування надихає, і незабаром ви, ймовірно, наблизитеся до мети раніше очікуваного.

5. Просто зробіть це

Напередодні ввечері пообіцяйте собі зробити неприємне завдання. Наступного дня за першої нагоди, щойно ви прийшли на роботу, тільки-но відкрився офіс – просто зробіть це. Не дозвольте собі затягнути.

6. Не дозволяйте собі відволікатися

«Як часто ви, нарешті, всідалися за якийсь складний проект, і саме в цей момент вас щось відволікало?», - запитує Рубін. Це робить складне завдання ще складнішим. Виділіть якийсь час, щоб виконати необхідну роботу.

7. Запитайте себе: чи не треба вам щось змінити?

Звертайте увагу на те, настільки часто ви займаєтеся тим, що вам не подобається. Нікому не подобається здавати жахливі медичні аналізи і заповнювати податкову декларацію, але якщо вам здається, що все життя складається з виконання однієї марудної роботи за іншою, візьміть це до відома. Можливо, вам потрібно змінити роботу або делегувати виконання частини завдань комусь іншому, або платити комусь за виконання роботи, від якої ви відчуваєте себе нещасним.

Переклад НВ

Рекомендуємо прочитати

Доклад о расовой дискриминации в России включили в реестр запрещенных сайтов

Суд не опубликовал текст решения, поэтому причины неизвестны....

Це може бути цікавим

Грузія направила Україні вимогу про екстрадицію Cаакашвілі

Прокуратура Грузії направила Україні чергову вимогу про екстрадицію колишнього президента республіки і екс-губернатора Одеської області Михайла Саакашвілі....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

В Киеве пройдет юбилейный ГОГОЛЬfest

В этом году под события ГОГОЛЬfest будут задействованы 3 локации: ВДНХ (просп....