"ЛНР" запросила на "праймеріз" міжнародних спостерігачів і відмовила українським партіям

Луганські терористи з бандформування "ЛНР" зацікавлені ​​в присутності міжнародних спостерігачів на так званому "попередньому громадському голосуванні для вибору кандидатів до органів місцевого самоврядування".

Про це сьогодні повідомив так званий  "голова громадського організаційного комітету з проведення попереднього громадського голосування", "керівник виконавчого комітету громадського руху "Луганський економічний союз" Олег Акімов.

 - Що стосується українських партій, то ми відразу говоримо про те, що партії у нас з вами в попередньому громадському голосуванні участі не беруть,  - зазначила  "член організаційного комітету з підготовки попереднього громадського голосування, заступник керівника адміністрації глави ЛНР" Марина Філіппова.

Також за її словами "Українська партія "Опозиційний блок" не має морального права брати участь в місцевих виборах в "ЛНР".

Рекомендуємо прочитати

Россия пытается искусственно снизить курс рубля

Процесс беспрецедентного роста курса рубля на рынке обмена валют, особенно ярко выраженный в отношении доллара и евро, очень тревожит российское правительство....

Це може бути цікавим

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Кто и как готовил переворот в Крыму

Депутат подконтрольного Кремлю парламента Севастополя Алексей Чалый заявил российскому изданию ТАСС, что пророссийские силы готовили в городе переворот в 2004 и 2008 годах....