"ЛНР" запросила на "праймеріз" міжнародних спостерігачів і відмовила українським партіям

Луганські терористи з бандформування "ЛНР" зацікавлені ​​в присутності міжнародних спостерігачів на так званому "попередньому громадському голосуванні для вибору кандидатів до органів місцевого самоврядування".

Про це сьогодні повідомив так званий  "голова громадського організаційного комітету з проведення попереднього громадського голосування", "керівник виконавчого комітету громадського руху "Луганський економічний союз" Олег Акімов.

 - Що стосується українських партій, то ми відразу говоримо про те, що партії у нас з вами в попередньому громадському голосуванні участі не беруть,  - зазначила  "член організаційного комітету з підготовки попереднього громадського голосування, заступник керівника адміністрації глави ЛНР" Марина Філіппова.

Також за її словами "Українська партія "Опозиційний блок" не має морального права брати участь в місцевих виборах в "ЛНР".

Рекомендуємо прочитати

В Австралии гигантская акула запрыгнула рыбаку прямо в лодку

Трехметровая белая акула запрыгнула в лодку австралийского рыбака, которому пришлось вызвать спасателей, чтобы избавиться от незваного “пассажира“....

Це може бути цікавим

Ученые назвали необычные способы преодоления стресса

Ученые подтвердили, что счастливые воспоминания – это самые действенные лекарства против стресса и переживаний....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

В обстрелянную террористами Красногоровку отправили спецназ полиции

В Красногоровку Донецкой области для оказания помощи гражданам, а также для усиления охраны общественного порядка и разрушенных админзданий направлено спецподразделение КОРД....