"ЛНР" запросила на "праймеріз" міжнародних спостерігачів і відмовила українським партіям

Луганські терористи з бандформування "ЛНР" зацікавлені ​​в присутності міжнародних спостерігачів на так званому "попередньому громадському голосуванні для вибору кандидатів до органів місцевого самоврядування".

Про це сьогодні повідомив так званий  "голова громадського організаційного комітету з проведення попереднього громадського голосування", "керівник виконавчого комітету громадського руху "Луганський економічний союз" Олег Акімов.

 - Що стосується українських партій, то ми відразу говоримо про те, що партії у нас з вами в попередньому громадському голосуванні участі не беруть,  - зазначила  "член організаційного комітету з підготовки попереднього громадського голосування, заступник керівника адміністрації глави ЛНР" Марина Філіппова.

Також за її словами "Українська партія "Опозиційний блок" не має морального права брати участь в місцевих виборах в "ЛНР".

Рекомендуємо прочитати

Американские сенаторы обратились к Трампу с резолюцией по Украине

Сенаторы с обращением от штата Огайо призвали Трампа поддержать Украину и сохранять санкции против России....

Це може бути цікавим

У Мінську досягнуто домовленості про припинення вогню на Донбасі

Спецпредставник ОБСЄ в Тристоронній контактній групі з Донбасу Мартін Сайдік заявив, що на засіданні в Мінську погоджено припинення вогню на Донбасі....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Гройсман прокоментував засудження Арсенія Яценюка за участь у чеченській війні

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман прокоментував засудження Арсенія Яценюка за участь у чеченській війні....