"ЛНР" запросила на "праймеріз" міжнародних спостерігачів і відмовила українським партіям

Луганські терористи з бандформування "ЛНР" зацікавлені ​​в присутності міжнародних спостерігачів на так званому "попередньому громадському голосуванні для вибору кандидатів до органів місцевого самоврядування".

Про це сьогодні повідомив так званий  "голова громадського організаційного комітету з проведення попереднього громадського голосування", "керівник виконавчого комітету громадського руху "Луганський економічний союз" Олег Акімов.

 - Що стосується українських партій, то ми відразу говоримо про те, що партії у нас з вами в попередньому громадському голосуванні участі не беруть,  - зазначила  "член організаційного комітету з підготовки попереднього громадського голосування, заступник керівника адміністрації глави ЛНР" Марина Філіппова.

Також за її словами "Українська партія "Опозиційний блок" не має морального права брати участь в місцевих виборах в "ЛНР".

Рекомендуємо прочитати

Украинская компания вошла в пятерку крупнейших фотобанков мира

Если большинство украинских IT-компаний разрабатывает технологии для иностранных клиентов, то в украинской компании Depositphotos разрабатывают собственный продукт и еще и привлекают миллионные инвестиции....

Це може бути цікавим

У Парижі на Єлисейських полях стався теракт

У Парижі на Єлисейських полях стався черговий теракт....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Трамп назвал Ле Пен самым сильным претендентом на пост президента Франции

Марин Ле Пен является наиболее сильным претендентом на пост президента Франции....