Ейфелева вежа закрита після фіналу ЄВРО-2016

Ейфелева вежа закрита після фіналу ЄВРО-2016

Головний символ Франції закрився для туристів у понеділок після фінального матчу чемпіонату Європи з футболу, повідомляє tourdream.net.

Вперше ця новина з’явилася у твіттері Єйфелевої вежі.

«Після вчорашнього фінального матчу #Euro2016 я буду закрита для відвідувачів. Дікую вам за розуміння» — говориться в повідомленні.

В ніч на понеділок, під час фінального матчу на Чемпіонаті Європи з футболу, французька збірна зазнала поразки від збірної Португалії. У Парижі сталося декілька заворушень, в результаті яких було заарештовано близько 40 людей.

Як повідомляє французька преса, загалом людей заарештовували в районі «Стад де Франс», де проходив фінальний матч, а також біля Ейфелевої вежі, де знаходилась велика фан-зона. Для приборкання хуліганів поліції довелося застосувати сльозогінний газ і водомети.

Під час чемпіонату, твіттер Ейфелевої вежі весь час поповнювався актуальними повідомленнями на тему спортивних подій. Так наприклад, перед фіналом в ньому були опубліковані фотографії пам’яток, що були підсвічені кольорами французького і португальського прапорів. «Які кольори ви хочете бачити на мені?» — Питала вежа у читачів.

У фіналі ЄВРО-2016 в неділю, зустрілися збірні Португалії та Франції. Господарі поступилися в додатковий час з рахунком 0:1.

 загрузка...

Читайте також

Коментарі