Вирок суду: "Зґвалтувати неповнолітню в Україні можна за 3000 грн"

9 липня 2016 року уродженець Коростеню Житомирської області у неприродній спосіб зґвалтував неповнолітню дівчину у селі Млачівка на Київщині.

Головні моменти, які обурили користувачів соцмереж, те, що зробив це одружений учасник АТО, у якого є діти, а дружина зараз на 12 тижні вагітності. Саме ці обставини і зробили вирок суду пом’якшувальним.

«Йдучи по сільській дорозі в напрямку будинку проживання ОСОБА_3, ОСОБА_1 почав затягувати силою її до кущів поряд з дорогою та поваливши на спину почав утримувати її з метою задоволення статевої пристрасті, під час чого завдав потерпілій тілесні ушкодження в області правого коліна. ОСОБА_3 обороняючись вкусила ОСОБА_1 двічі за плече та тулуб, але він не відпускав її, та продовжував утримувати її застосовуючи фізичну силу. Також, ОСОБА_3 намагалась умовляннями та симуляцією поганого самопочуття відвести наміри ОСОБА_1, але він не реагував. Потім ОСОБА_1 розвернув її задом до себе поставивши ОСОБА_3 на коліна тримаючи її руки біля тулуба поза волею останньої здійснив статевий акт неприроднім способом із ОСОБА_3 Сховавшись за будинком, пересвідчившись, що ОСОБА_1 не переслідує її прибігла до власного будинку та розповіла все матері», — йдеться у рішенні суду.

Також зазначається, що до цієї події дівчина статевим життям не жила, що підтверджують результати експертизи:

«Висновком експерта № 36 від 31.07.2015 року встановлено…до зґвалтування ОСОБА_3 статевим життям не жила».

«Обставинами, що пом’якшують покарання обвинуваченого, суд визнає участь ОСОБА_1 в Антитерористичній операції на сході країни.

Обставини, що обтяжують покарання обвинуваченого, суд визнає вчинення злочину особою, що перебуває в стані алкогольного сп’яніння», — йдеться в рішенні суду.

Зазначимо, що у період з 09.07.2015 року по 22.09.2015 року, включно ґвалтівник відбував покарання.

«Відмінне судове рішення. За анальне зґвалтування неповнолітньої наклали штраф у 3000 гривень («відшкодування моральної шкоди») — оскільки учасник АТО і має на утриманні малолітніх дітей», — зазначив журналіст Олександр Білокобильський.

«Зґвалтуваті неповнолітню в Україні можна за три тісячі гривень», — написала інтернет-користувачка Аліна Голіната-Слота.

«Я не садист, але таких необхідно повільно і болісно, років 30-40, не даючи можливості померти», — написав Олексій Бабурин.

Наступне написала журналістка Громадського радіо Ірина Ромалійська: «Суд визнав його винним в зґвалтуванні. Але — випустив на волю. І дав два роки умовно. Знаєте чому? Тому що суд вирішив, що служба в АТО є пом’якшувальною обставиною. «Раніше не судимий, є учасником Антитерористичної операції на сході країни, на утриманні має малолітніх дітей» і додала «Дуже хочеться почути аргументи судді Гончарук. І позицію прокуратури».

Зазначимо, що багато коментарів не піддаються цензуруванню.

Рекомендуємо прочитати

Глядачів шокував вчинок Джамали на "Голосі країни"

“Що ви з нами зробили? Чому ви нас так довго мучили і не повертали нас? Ви робили все щоб ми не повернулись....

Це може бути цікавим

Российские спецслужбы нацелилиссь на отделение Калифорнии

***Екатеринбург - этот провинциальный российский город, расположенный примерно в 1600 километрах к востоку от Москвы, не самое подходящее место для того, чтобы обнаружить там лидера одного из наименее вероятных оппозиционных президенту Трампу направлений....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Россия мобилизует группировку подконтрольных хакеров

***Это был ранний по парижским понятиям ужин, в 20:40 мягким весенним вечером в роскошном рыбном ресторане неподалеку от Триумфальной арки, пишет Financial Times....