Вирок суду: "Зґвалтувати неповнолітню в Україні можна за 3000 грн"

9 липня 2016 року уродженець Коростеню Житомирської області у неприродній спосіб зґвалтував неповнолітню дівчину у селі Млачівка на Київщині.

Головні моменти, які обурили користувачів соцмереж, те, що зробив це одружений учасник АТО, у якого є діти, а дружина зараз на 12 тижні вагітності. Саме ці обставини і зробили вирок суду пом’якшувальним.

«Йдучи по сільській дорозі в напрямку будинку проживання ОСОБА_3, ОСОБА_1 почав затягувати силою її до кущів поряд з дорогою та поваливши на спину почав утримувати її з метою задоволення статевої пристрасті, під час чого завдав потерпілій тілесні ушкодження в області правого коліна. ОСОБА_3 обороняючись вкусила ОСОБА_1 двічі за плече та тулуб, але він не відпускав її, та продовжував утримувати її застосовуючи фізичну силу. Також, ОСОБА_3 намагалась умовляннями та симуляцією поганого самопочуття відвести наміри ОСОБА_1, але він не реагував. Потім ОСОБА_1 розвернув її задом до себе поставивши ОСОБА_3 на коліна тримаючи її руки біля тулуба поза волею останньої здійснив статевий акт неприроднім способом із ОСОБА_3 Сховавшись за будинком, пересвідчившись, що ОСОБА_1 не переслідує її прибігла до власного будинку та розповіла все матері», — йдеться у рішенні суду.

Також зазначається, що до цієї події дівчина статевим життям не жила, що підтверджують результати експертизи:

«Висновком експерта № 36 від 31.07.2015 року встановлено…до зґвалтування ОСОБА_3 статевим життям не жила».

«Обставинами, що пом’якшують покарання обвинуваченого, суд визнає участь ОСОБА_1 в Антитерористичній операції на сході країни.

Обставини, що обтяжують покарання обвинуваченого, суд визнає вчинення злочину особою, що перебуває в стані алкогольного сп’яніння», — йдеться в рішенні суду.

Зазначимо, що у період з 09.07.2015 року по 22.09.2015 року, включно ґвалтівник відбував покарання.

«Відмінне судове рішення. За анальне зґвалтування неповнолітньої наклали штраф у 3000 гривень («відшкодування моральної шкоди») — оскільки учасник АТО і має на утриманні малолітніх дітей», — зазначив журналіст Олександр Білокобильський.

«Зґвалтуваті неповнолітню в Україні можна за три тісячі гривень», — написала інтернет-користувачка Аліна Голіната-Слота.

«Я не садист, але таких необхідно повільно і болісно, років 30-40, не даючи можливості померти», — написав Олексій Бабурин.

Наступне написала журналістка Громадського радіо Ірина Ромалійська: «Суд визнав його винним в зґвалтуванні. Але — випустив на волю. І дав два роки умовно. Знаєте чому? Тому що суд вирішив, що служба в АТО є пом’якшувальною обставиною. «Раніше не судимий, є учасником Антитерористичної операції на сході країни, на утриманні має малолітніх дітей» і додала «Дуже хочеться почути аргументи судді Гончарук. І позицію прокуратури».

Зазначимо, що багато коментарів не піддаються цензуруванню.

Рекомендуємо прочитати

У Польщі жорстоко побили українця через національність

У центрі Гданська (Польща) 24-річного українця побили поляки....

Це може бути цікавим

Древнеримский водопровод оказался причиной болезней горожан

Технологии Древнего Рима впечатляли и современников, и людей последующих эпох....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Найдена связь между длиной пальцев и спортивными задатками мужчин

Соотношение длины указательного и безымянного пальцев человека называют «пальцевым индексом» (digit ratio)....