В'єтнамець годує містян собачатиною, погрожує зоозахисникам і купив поліцейських

Правоохоронні органи Самари повідомляють про те, що затримані громадянин В'єтнаму і громадянин Росії в'єтнамського походження, що підозрюються в жорстокому поводженні з тваринами і постачання собачатини на ринки.

Місцеві зоозахисники повідомляють, що співробітники ТОВ "БІС Самара", яка вигравала в місті тендери по вилову бездомних тварин, займалася постачанням собак гицелям.

В'єтнамець, який назвався для простоти Толіком, влаштував справжню бійню. Не так давно він одружився на громадянці РФ і отримав громадянство Росії. На бійні працювало кілька людей. М'ясо поставлялося в готель "Сандра" і кілька торгових точок, що належать землякам "підприємців". Там з м'яса готувалися пиріжки і шаурма. Також собачатина поставлялася на Пташиний і Кіровський ринки Самари.

Одна з місцевих жительок розповіла: "Собаки верещали, їх за горло щипцями тягали, глушили лопатами, все це смерділо жахливо, - розповідає Марина. - Там багато і домашніх було. Один раз я йшла повз, привезли собак, я дивлюся, там і цуценята молоді, я говорю: "Шкода собак, відпустіть їх, навіщо вони вам потрібні?" А цей в'єтнамець мені каже: "я тебе е ** у, якщо будеш тут ходити". Вона також зазначила, що в сміттєвих контейнерах все частіше стали знаходити собачі хвости і голови.

Активіст громадської організації "Жива планета дітям" Ірина Євдокимова обурюється - протягом майже року вона ходила по правоохоронним органам, а ті лише вимагали, щоб вона надала докази. "Хіба це не їх робота?" - справедливо запитує жінка. Їй вдалося дізнатися, що Толік скуповує собак по 300 рублів за тварина.

Місцевий блогер Віталій Папілкін в лютому 2016 року відшукав на Кіровському ринку кафе, де директор визнав, що гостей можуть погодувати в'єтнамським делікатесом. Господарем закладу виявився той самий Толик.

Радіо Свобода повідомляє, що "бізнес" Толіка тимчасово вдалося призупинити. Однак місцеві жителі запевняють, що він перевів свою бойню в інше місце, а правоохоронні органи намагаються "зам'яти" справу, змінюючи протоколи допити свідків: "Вони чомусь вписали, що в'єтнамець сам вирощував собак, а потім жорстоко з ними звертався. Але я не говорила такого, він не вирощував, він скуповував", - розповіла активістка.

Рекомендуємо прочитати

У кого Кабмін відбере субсидії та чи можна інакше

Те, за яким механізмом скорочують субсидії, хто має шанси їх зберегти та яким чином можна зменшити тарифи для всіх проаналізував "Соціальний рух"....

Це може бути цікавим

Украина и другие жертвы России научились отвечать

Стратегия гибридной войны вряд ли поможет России укрепить свое положение....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Чечня берет под контроль Россию

Стиль лидера Чечни Рамзана А....