Бородавка здав кремлівських кураторів

Затриманий харківський прихильник «АнтиМайдану», який називає себе журналістом, Андрій Бородавка розчарувався в діях російської влади і пішов на співпрацю з українським слідством.

Затриманий сепаратист заявив в СІЗО, що його зрадили свої, тому що він нібито багато говорив про розкрадання грошей серед сепаратистів Харкова, передає InfoResist.

- У Росію прибув 19 листопада 2014 року. Приїхав для участі в першому антифашистському конгресі на Поклонній горі. Мені стало відомо (я займався інформаційно-аналітичною роботою), що протестні акції справді підтримуються, плануються, фінансуються з Москви. Протестні акції в Харкові? Так! І на південному сході України. І курує це все Адміністрація президента РФ. Саме там є таке управління з соціально-економічних відносин з країнами СНД (Абхазія, Південна Осетія). Хотів підкреслити, що там я побачив всю цю кухню. Те, що тут здогадувалися, там я побачив на власні очі, - повідомив Андрій Бородавка.

Він кілька разів зустрічався з представником Адміністрації президента Росії. «З лютого 2015 року координацію і організацію протестних акцій в Харкові і ще в декількох областях південно-Сходу здійснював Маркелов. Це відома в Росії людина, депутат Держдуми», - зазначив сепаратист.

Згодом його запросив на зустріч, як консультанта по Харкову, Инал Ардзімба - молодий кремлівський політик, який курирує проекти «ДНР» і «ЛНР», «Бессарабської народної республіки».

- Ми спілкувалися в кафе «Шоколадниця». Планувалося проведення масштабної акції протесту працівників ХАЗ ( «Харківський авіаційний завод»). Це повинен був бути масштабний мітинг, марш протесту працівників ХАЗ. Люди повинні були зібратися на прохідній, пройти по вулиці Сумська, перекрити її, вийти на площу Свободи перед будівлею ОДА, розвісити плакати, причому плакати повинні вже були бути прописані (за співпрацю з Росією, за відновлення економічних зв'язків). І найголовніше, без чого ця акція не мала б ніякого сенсу, це вони повинні були найняти невеликий літак або вертоліт, який повинен був супроводжувати колону, літаючи над нею. І викинути листівки, на той період, коли люди вийдуть, - розповів затриманий.

За його словами, не останню роль в харківських подіях грає син затриманої комуністки Алли Александровської Олександр. Він живе в російському Бєлгороді і дружить з керівником «Харківських партизан», терористом, який влаштовував атаки в Харкові, Олегом Собченко.

- Олександр Олександрівський знаходиться на території Білгорода. Я знаю, що він досить часто буває в Москві, має контакт з співробітниками Адміністрації президента, які як раз займаються організацією, - заявив харків'янин.

За даними СБУ, Олександрівський є проміжною ланкою, через якого надходить фінансування на протести протягом двох років.

Рекомендуємо прочитати

Возле метро "Левобережная" ограничат движение транспорта

Три дня с 27 по 30 марта в Киеве возле станции метро "Левобережная" на Каховском путепроводе движение транспорта будет ограничено....

Це може бути цікавим

Портніков: У білорусів з’явився історичний шанс змінити свою долю

У білорусів з’явився історичний шанс змінити свою долю....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

У Києві вперше виступить британськагрупа Foals

27 липня, 20:00Арт-завод Платформа, ....