Atlas Weekend: День третій

Atlas Weekend: День третій

 

Три дні музиканти виступали на п’яти сценах. Три дні Соцпортал знімав Atlas Weekend. Ось третя порція фото з головної музичної події літа. Вчора для «атласівців» порадували супер хедлайнери, такі як Сплін, 5’nizza, Brutto, The Subways, Kwabs, Серебрянная Свадьба, ДахаБраха а також багато інших музикантів.   Чекайте на повний репортаж з фестиваля найближчими днями.

Протягом трьох днів на кількох сценах Atlas Weekend виступили понад 130 артистів з України, Росії, Білорусі, інших країн Європи і США, серед яких Jamala, BRUTTO, Борис Гребенщиков, Pianoбой, Onuka, The Maneken, GusGus, «Сплін», «Бумбокс», «ДахаБраха», Bahroma, 5’nizza, Noize MC, Brunettes Shot Blondes, Fontaliza, «Машина часу», Христина Соловій, «Серебрянная свадьба»і багато інших.

З півночі 8 і 9-го липня працювала Pepsi Night Stage, на якій виступили Dilara, Secret Avenue, Tape Flakes, Cape Cod, Cepasa, Red Berlin, Atomic Simao, Kemper, The Bloody Beatroots, Denny Todd і Selecta.

На фестивалі, окрім музики, кожен міг знайти собі заняття до душі: працювали безліч вуличних ресторанчиків, кальян-барів і кав’ярень, алея майстрів, маркет «Всі свої», атракціони для дітей, була передбачена і зона для пенсіонерів.

Atlas Weekend — перший український фестиваль подібного рівня і масштабу. Він був заснований в 2015 році, а організаторами виступають нічний клуб ‘ATLAS і PMK Event Agency, які вже пообіцяли виправити всі недоліки в наступному році.

 загрузка...

Читайте також