У Києві представили постановку Верді, яку готували рік

У Києві представили постановку Верді, яку готували рік

У Національній опері України підготували до показу оперу Джузеппе Верді «Набукко», якої не було в репертуарі 20 років. Про це повідомляє 24 канал.

Головну роль в опері виконує Олександр Мельничук. Він грає роль жорстокого царя Вавилону, який захоплює єврейські землі.

Народна артистка України Анжеліна Швачка виконує роль дочки царя — Фенени. За сюжетом, вона зрікається своєї Батьківщини заради кохання.

Зазначається, що востаннє «Набукко» ставили у Києві ще двадцять років тому. Вся опера виконується італійською мовою з субтитрами.

-Ми відчули, що глядач цікавиться цією виставою і вирішили створити принципово нову постанову цього твору. Я намагався зробити цю постановку динамічною, живою, рухливою, — розповів режисер-постановник Анатолій Солов’яненко.

В основі сюжету «Набукко» — біблейська історія про те як єврейський народ полонили вавилоняни, але іудеї знову вибороли свою свободу. Ця вистава не сходить зі сцен провідних опер світу вже півтора століття. Постановники сподіваються, що і київська версія стане відомою на весь світ.

Читайте також: У Києві відкриють тимчасову інсталяцію на місці поваленого пам’ятника Ленінузагрузка...

Читайте також

Коментарі