Поліція ФРН: Російська мафія почала експансію у Німеччині

Поліція ФРН: Російська мафія почала експансію у Німеччині

Російська мафія почала активну діяльність зі збільшення власної присутності у Німеччині. Про це заявив керівник Федерального відомства кримінальної поліції Гольґер Мюнх у інтерв’ю виданню Die Welt am Sonntag, передає Deutsche Welle.

-Ми спостерігаємо динамічний розвиток російсько-євразійської організованої злочинності. Зараз вона почала поширюватись на Захід, — пояснює Мюнх.

За його словами, російські мафіозі також активні у «непопулярних» для організованної злочинності типах правопорушень, як-то крадіжки чи пограбування магазинів. Одним з найбільш небезпечних явищ Мюнх назвав «злодіїв у законі» — мафіозних лідерів, які у Німеччині збирають довкола себе не лише росіян, але й абхазців, грузинів та туркменів.

За даними поліції, раніше у ФРН було близько 20-40 тисяч осіб, пов’язаних із такими утвореннями. Зараз же, каже Мюнх, йдеться лише про приблизну «п’ятизначну цифру», оскільки кримінал перебуває у тіні. У мафіозі, додав він, міцні мережі зв’язків, побудовані як в колишньому СРСР, так і в німецьких в’язницях.

-Вісім-десять відсотків в’язнів німецьких тюрем — російськомовні чи вихідці з РФ, близько 5000 осіб, — вказав Мюнх, назвавши це значним «потенціалом для рекрутингу» до мафії у ФРН.

Читайте також:  Росії арештували американського пастора через зустріч з ЛГБТ-спільнотоюзагрузка...

Читайте також

Коментарі