Вісім продуктів, які мають бути у Вашому літньому раціоні

Наступна вісімка продуктів додасть сил і енергії на весь день! Вмикай ці продукти в свій щоденний раціон.

1. Яблука

Містять кверцитин, що допомагає м'язових клітин активно працювати. Знайомі з дитинства і всім нам яблука мають значний запас кверцитину. Ця речовина має здатність впливати на діяльність м'язових клітин. В результаті такого «втручання» вони виробляють більшу кількість енергії. Цей факт позитивно позначається на скороченні періоду втоми, наприклад, після спортивного тренування. Також кверцитин, що міститься в яблуках, діє як антиоксидант і збільшує швидкість відновлення організму після навантажень.

2. Вівсянка

Низькокалорійний вівса, що містить білок і поліненасичені жирні кислоти омега-3, визначає його особливе місце в числі інших злаків. Вівсянка, багата вітамінами і антиоксидантами, постачає наш мозок енергією без негативних наслідків для фігури. Одночасно будучи також джерелом фосфору і магнію, продукт допомагає підтримувати достатній рівень енергообміну. Різні страви, приготовані з вівса і вівсяної крупи, заповнюють дефіцит вітаміну В1 (тіаміну), який бере участь в генерації енергії в організмі.

3. Банани Багаті калієм фрукти допомагають підтримувати в нормі роботу серцево-судинної системи. Значний заряд енергії, який можуть дати організму банани, обумовлений наявністю в цих фруктах трьох видів натурального цукру: сахарози, фруктози і глюкози. Рибофлавін (вітамін В2), що міститься в банані, сприяє розщепленню вуглеводів і стимулює вироблення енергії в клітинах тіла. До того ж, цей фрукт допомагає знизити рівень холестерину в крові, звільнити організм від шлаків і підтримати в нормі роботу кишечника, завдяки бананової клітковині.

4. Шоколад Швидко додає енергії завдяки різкому підвищенню рівня цукру в організмі. Жири та цукор, в досить великій кількості містяться в шоколаді, - одні з джерел енергії для організму. Цукор є постачальником вуглеводів, а вони швидко спалюються енергетичні ресурси. Жири, що входять до складу масла какао, розщеплюються повільніше, що дозволяє використовувати їх в якості «палива» довше; магній і калій, також присутні в шоколаді, "відповідають" за нормальну роботу м'язів і нервової системи.

5. Сир Джерело тваринних жирів, корисних білків і кальцію. Даного продукту досить є 100 г в день, щоб підтримувати рівень енергії і при цьому насичуватися. Якщо в організмі має місце недолік вуглеводів, молочний жир, який міститься в сирі і легко засвоюється, може служити головним джерелом енергоресурсів. Відсутність лактози (молочного цукру), наявність білка, солей кальцію, фосфору і ліпотропних речовин, що розчиняють жир в клітинах, роблять сир продуктом, який не тільки сприяє виробленню енергії і благотворно відбивається на обміні речовин.

6. Чорниця Джерело антиоксидантів, які сприяють продуктивній роботі мозку. Процеси, пов'язані з навчанням і запам'ятовуванням інформації, залежать від якості роботи «сірої речовини». Вживання в їжу свіжих і заморожених ягід чорниці, багатих на клітковину, допомагає поліпшити якість освітнього процесу. Пектини, що містяться в ягоді, сприяють очищенню організму від токсинів. Чорниця в раціоні харчування також дозволяє максимально запобігти порушенням пам'яті.

7. Полуниця Містить велику кількість вітаміну С, фолієву кислоту, а також багато антиоксидантів. Органічна щавлева кислота, яка входить в склад полуниці, також може бути використана організмом в якості постачальника енергії. Разом з антиоксидантами вона позитивно впливає на кровопостачання, що оптимізує метаболічні процеси. На цей факт варто звернути увагу тим, хто хоче скинути зайву вагу. Вітамін С, який є у ягоді, підтримує на належному рівні обмін речовин в організмі.

8. Волоські горіхи Містять в своєму складі омега-3 жири. Волоські горіхи багаті харчовою клітковиною, а також білком, тому зарекомендували себе як ефективні джерела енергії, що вимагається для роботи головного мозку. Оскільки ядра горіхів містять, зокрема, вітамін Е, він допомагає судинах мозку залишатися еластичними, а також перешкоджає їх кисневому голодуванню. Крім того, волоський горіх може придушити почуття голоду, вживання його в їжу в помірній кількості допомагає знизити ризики серцево-судинних захворювань та ожиріння.

Читайте також: Говоримо правильно: Які слова здатні змінити свідомість

Рекомендуємо прочитати

Школы Турции откажутся от теории эволюции

Несмотря на наличие альтернативных концепций, основой современных научных представлений о филогенезе остается теория Чарльза Дарвина о происхождении видов, кото....

Це може бути цікавим

Чем грозит Украине бездействие в вопросах социальной политики

Для Украины стратегическая цель всех пакетов помощи выходит далеко за рамки макроэкономической стабилизации....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Під час святкування випускного сталася бійка зі стрільбою

На Миколаївщині під час святкування випускного балу сталася масова бійка, під час конфлікту один із злочинців відкрив вогонь....