Активісти знайшли "дефіцитні" понад 10 тис ліжок, які "ховали" від бійців

У той час як тисячам мобілізованих воїнів-волинян не було де спати, на Волинській обласній базі спеціального медичного постачання зберігалося 10900 ліжок.

Про це повідомив депутат Волиньради Костянтин Зінкевич у facebook.

За його словами, на засіданні тимчасової контрольної комісії Волинської облради з питань проведення перевірки діяльності підприємств та установ громади області, членом якої він є, розглядали питання можливості приєднання згаданого підприємства  до “Волиньфармпостачу”.

- Для членів комісії, і тих, хто депутат першої каденції, і тих, хто вкотре обраний, стало відкриттям існування такого підприємства, як ця “спецбаза”! А найбільшим відкриттям особисто для мене стало наявність на ній усякого обладнання на мільйони і мільйони по сьогоднішнім цінам, а серед усього 10 900 ЛІЖОК !!! Пам”ятаєте, як на КПП 51-ї бригади у Володимирі-Волинському у квітні 2014-го прийшло одночасно 4000 мобілізованих хлопців?!! І їх не було де покласти спати. Не було площ у казармах, бо стальні рейки перекриття між поверхами попередній комдив зрізав, здав на металобрухт, і другий поверх перестав існувати як такий. Ще були заморозки…І тоді робили подвиги: обдзвонили волонтери усі лісгоспи Волині і протягом доби! стягнули 120 м3 дошок для виготовлення нар для спання в наметах! У 2015-му році від комбрига 14-ї бригади поступила заявка на придбання 1560 ліжок до Волиньради. Тоді у засіданні групи з приводу розподілу більше 2 млн. грн. для армії я брав участь як волонтер. Дивом вдалося стримати губернатора від подібної покупки. Юра Гусєв, заступник міністра оборони на той час, за кілька днів допоміг знайти в мінобороновських складах ліжка, передбачені для казарм 14-ки. Якийсь полковник в Міноборони, “слабое звено”, “завтикав”. Тобто, раз в рік на Волині двічі виникала катастрофічна ситуація в армії із звичайними ліжками (і не тільки), і ніхто не поінформував, не дав, не знайшов ті ліжка, які лежать на складі під носом!!! Причому, років так із 60-х… – наголошує Костянтин Зінкевич.

На його думку, війна мала стати приводом дістати із Держрезерву ці вкрай необхідні речі.

- Це не причина взяти відповідальність та ініціативу на себе? А медичного обладнання і перев’язувального матеріалу скільки… Авгієві конюшні, коротше, – закінчує свій допис депутат.

1-16

Читайте також: Проблема «кадрів» : У «ДНР» вчать стріляти дівчат і юнаків від 14 до 17 років

Рекомендуємо прочитати

Что на самом деле ускоряет старение

Американские ученые определили, что быстрое старение вызывает сидячий образ жизни....

Це може бути цікавим

Дослідження показало, що більшість великих українських компаній перебувають в офшорах

Більшість великих приватних компаній використовують офшори....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть