В «ЛНР» вважають, що відновлення українського фінансування це їх «самоідентифікація»

В «ЛНР» вважають, що відновлення українського фінансування це їх «самоідентифікація»

Жителі «ЛНР», підписуючись під зверненням до Ради безпеки Організації Об’єднаних Націй «з вимогою зобов’язати президента України Петра Порошенка виконати взяті в Мінську зобов’язання, прагнуть заявити про своє право на власну цивільно-політичну і культурну самоідентифікацію». Про це заявив речник луганських бойовиків, керівник Центру соціологічних досліджень «Особливий статус», кандидат політичних наук Олександр Проценко, коментуючи проміжні результати збору підписів під зверненням до РБ ООН.

 — 17 лютого 2015 року Рада безпеки ООН прийняла резолюцію, згідно з якою його члени схвалюють Комплекс заходів з виконання Мінських угод, а також закликають всі сторони повністю імплементувати ці домовленості. Таким чином, на вищому рівні Мінські угоди були підтримані, а їх зміст легітимізований міжнародним співтовариством, — зазначив він.

 — Однак особливої ​​уваги до фактів відвертого саботажу і перешкоджання реалізації угод з боку України його представники практично не приділяли. Крім того, на різних засіданнях ООН та інших організацій практично не надходить інформація» з перших вуст, безпосередньо виходить від жителів, які проживають на наших територіях. В основному інформація транслюється через посередницькі міжнародні організації, або ж озвучується представниками інших держав. само собою, що ця інформація часто зазнає різні ступені «рафінування» або ж відверто спотворюється джерелом, — констатував так званий «політолог».загрузка...

Читайте також

Коментарі