Захарченко та Плотницкий розповіли про спілкування з Савченко

Захарченко та Плотницкий розповіли про спілкування з Савченко

Ватажки самопроголошених республік на Донбасі відреагували на натяк української льотчиці і народного депутата Надії Савченко про те, що вона таємно спілкувалася з ними, пише inforesist.org.

Я поки не бачу приводу для коментування, — сказав Олександр Захарченко.

— Мені зрозуміло прагнення українського політика-початківця і депутата Надії Савченко привернути увагу до своєї діяльності з допомогою сенсаційних заяв. Я навіть допускаю, що при цьому вона керується благими намірами. Але кривда зазвичай призводить на криву доріжку. А правда, хоч і буває іноді гіркою, набагато корисніше для здоров’я, — йдеться в коментарі Ігоря Плотницького.

За словами ватажка бойовиків «ЛНР», в останній раз він бачив Надію Савченко в минулому році, на суді в Ростовській області.

— З тих пір ми не спілкувалися, і я не отримував від неї ніяких пропозицій про таємні політичні побачення на стороні, — зазначив Плотницкий.

Як раніше писали ЗМІ, народний депутат України від фракції «Батьківщина» Надія Савченко в інтерв’ю «Новой газете» натякнула, що веде переговори з главами так званих «ЛДНР».загрузка...

Читайте також

Коментарі