Вода в Острі не відповідає нормам, а в Десні є безпечною —...

Вода в Острі не відповідає нормам, а в Десні є безпечною — Київводоканал

Вода у річці Остер має відхилення за бактеріологічними та хімічними показниками , водночас вода у Десні, в яку впадає Остер, – прозора і безпечна.

Про це повідомляє ПАТ «АК «Київводоканал» з посиланням на результати дослідження проб води, відібраних 5 липня.

«Було відібрано проби з річки Остер у місті Козелець та місті Остер – вода має темний колір, гнилісний запах, а вздовж берега виявлено мертвий мальок риби. Результати аналізу підтвердили відхилення за бактеріологічними та хімічними показниками», — йдеться в повідомленні.

«На іншій точці обстеження – ближче до річки Десна – вода прозора, дохлої риби не спостерігалось. Останню пробу було відібрано безпосередньо у річці Десна – зауважень до стану води немає, відхилень не виявлено», — долали у водоканалі.

У компанії наголосили, що погіршення якості води в зоні Броварського та Деснянського водозабору не було. Попри це хімбаклабораторію Деснянської водопровідної станції перевели в режим посиленого контролю якості води.

У водоканалі нагадали, що централізоване водопостачання Києва здійснюється з трьох джерел – річок Дніпро та Десна і артезіанських свердловин.

«Це забезпечує надійність роботи системи та можливість переключення на інші джерела водопостачання в разі різкого погіршення якості одного з них», — підсумували у «Київводоканалі».загрузка...

Читайте також

Коментарі