Митець відтворив традиційні Купальські святкування під Києвом

Митець відтворив традиційні Купальські святкування під Києвом

Обухівський митець Олександр Довбиш відтворює атмосферу традиційних святкувань. ПРо це йдеться в повідомленні місцевого видання «Хроніки міста».

 А чи відоме вам ім’я Сашка Довбиша? Гадаю, в Обухові його знає більш, ніж просто багато людей. Олександр — професійний фотограф та відеооператор, Раніше він працював на місцевій телестудії «Бард», тому його прізвище не рідко потрапляло в кадр ваших телеекранів, — йдеться в повідомленні.

Час іде і все довкола змінюється. Зараз Олександр фотографує здебільшого дітей та знімає відео найромантичніших моментів життя — весілля. Але на цьому не зупиняється і в черговий раз дивує обухівчан своєю реалізованою ідеєю — тематичною зйомкою Купальських традицій.

У виданні нагадали, що на Різдво він відновив у своєму відео традицію колядок з усіма елементами української автентичності, а зараз разом із своїми колегами Андрієм Пугачем та Володимиром Доном, за участі пересічних громадян міста та району відзняв відеоролик про Івана Купала.

Зйомки відбувалися у селі Мала Вільшанка Обухівського району, а акторками стали учениці Маловільшанської школи. Талановиті люди мешкають в Обухові, ідейні та та цілеспрямовані.

***загрузка...

Читайте також