"Ті, що співають в Житомирі": у серпні пройде другий "Пісенний спас"

Сьогодні 5 липня 2016 р. відбувся прес-брифінг на тему «ІІ Міжнародний фестиваль мистецтв «Пісенний Спас». Про те, чим особливий цей фестиваль та чому на нього варто завітати розповіла донька відомого митця та голова оргкомітету фестивалю «Пісенний спас» - Ірина Шинкарук.

Кожного 19-го серпня на свій День Народження Володимир Шинкарук -  поет, прозаїк, композитор, бард-виконавець та професор Житомирського державного університету імені Івана Франка, влаштовував творчі вечори, де збиралися його друзі, добрі знайомі, шанувальники та учні. Тому продовжуючи цю традицію творчого єднання, навіть після смерті Володимира Шинкарука, його донька Ірина вирішала влаштувати пісенний фестиваль "Пісенний спас".

Такий фестиваль проходитиме в друге. Минулого року він проходив в літньому театрі "Ракушка", в Житомирі.  Театр був розрахований на 1800 посадкових місць, але вмістити усіх бажаючи все одно не вийшло. Тому в цьому році, замість одного дня, фестиваль проходитиме три.

https://www.youtube.com/watch?v=-lN_HFPOA30

Оскільки фестиваль проходить під час релігійного свята, організатори планують зробити його справжнім дійством. На щастя, територія Парку культури міста Житомир, де власне і буде проходити фестиваль, дозволяє це зробити.

Пан Шинкарук був різнобічно талановитою людиною, тому і організатори вирішили проводити конкурсну програму фестивалю у декількох номінаціях. Таких як: виконавець естрадної пісні, авторська пісня, співана поезія та родзинка фестивалю - конкурс конферансьє.

Загалом учасники фестивалю, це молоді люди віком від 14 до 35 років, але учасники поза цими віковими обмеженнями зможуть також брати участь у фестивалі та виступити на вільній сцені.

Окрім пісенної частини фестивалю, на ньому передбачені і різні зони активності, як наприклад: художне панно на асфальті - "Спасівська алея", символічне "Дерево ріка", а також планується літературна алея. Серед артистів, що з'являться на фестивалі будуть Олександр Пономарьов, який стане членом жюрі, Анатолій Гнатюк, Володимир Тамашко. Із деякими артистами ще тривають переговори. Із програмою фестивалю можна ознайомитися на офіційному сайті.      

Рекомендуємо прочитати

Названы сроки последнего пуска мощнейшей в мире ракеты

Мощнейшая в мире действующая ракета Delta 4 Heavy последний раз будет запущена в 2023 году....

Це може бути цікавим

Неадекватний чоловік у Києві знущався над собакою і напав на дівчину

У Києві неадекватний чоловік знущався над собакою і напав на дівчину, яка намагалася її захистити....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Киян порадували відремонтованою дорогою

Завершено капітальний ремонт асфальтового покриття вул....