Стало відомо, хто за Онищенком позбавиться недоторканності

Сьогодні народні депутати проголосували запозбавлення депутатської недоторканності   скандального Олександра Онищенка. Експерти спрогнозували, кому ще з надепів загрожує подібна доля, пише Знай.

Так, політолог, голова Центру прикладних політичних досліджень "Пента" Володимир Фесенко вважає, що все залежить від того, на кого вже є матеріали у НАБУ і ГПУ, щоб швидше вийти на відповідне подання (про зняття депутатської недоторканності, - Ред.). Ступінь опрацьованості даної інформації природно не афішується.

- Можна погодитися з тим, що сьогодні озвучив Лозовий (депутат Андрій Лозовий, Радикальна партія України, - Ред.)  Підніметься питання про подання Ігоря Мосійчука, який є найслабшою ланкою Радикальної партії і за яким була лише опротестована процедура про зняття недоторканності. З точки зору політичної кон'юктури та самих процедур, це може состояьтся не раніше вересня. Крім Мосійчука, далі мова може піти про деякі суддів, так як у НАБУ в розробці їх цілий список. Крім цього, антикорупційні органи може зацікавити хтось із державних чиновників вищого ешелону, щоб продемонструвати якесь різноманіття, - зазначив  Фесенко.

Політолог Олексій Якубін, в свою чергу зазначив, що зараз можна спостерігати банальну спробу з боку команди президента взяти в узду всіх тих парламентських опонентів Петра Порошенка, які показують найбільш помітну активність в медіа.

- У контексті справи Онищенка, можна прямо сказати - почалася активна кампанія проти Юлії Тимошенко. Під час дебатів щодо зняття з Онищенко недоторканності неодноразово звучали тези про те, що він виступав спонсором Тимошенко, про те, що вони обидва були причетні до "газових" справ і так далі. Безумовно, команда президента посилює на неї тиск, - розповів О. Якубін.

Політолог також зазначив, що ситуація з тарифами на ЖКГ зараз дуже сильно б'є як по президенту і його рейтингам, так і по уряду в цілому, а Юлія Тимошенко, Радикальна партія, Опозиційний блок і ряд інших політичних сил можуть використовувати цю ситуацію для розхитування існуючого балансу і спроби ініціювання дострокових виборів.

Рекомендуємо прочитати

Шкиряк: Главная цель Путина – это расшатывание Украины изнутри

Главная цель Путина – это расшатывание Украины изнутри, заявил советник министра внутренних дел Украины Зорян Шкиряк в интервью "Апострофу"....

Це може бути цікавим

В Украине появились принудительные ограничители скорости

В городе Лохвица Полтавской области появился первый в Украине комплекс принудительного замедления трафика на въезде в населенный пункт....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Армия США доверит заправку вертолетов роботам

Исследовательский центр авиационной и ракетной техники Армии США продемонстрировал работу робототехнического авиационного заправочного комплекса AR3P....