«Води Донбасу» кажуть, що не зменшували подачу води до Маріуполя

«Води Донбасу» кажуть, що не зменшували подачу води до Маріуполя

Компанія «Вода Донбасу» спростовує інформацію про нібито скорочення подачі води Маріуполю.

Про це йдеться в повідомленні офіційного сайту компанії, пише «Остров».

В черговий раз наводимо цифри. На сьогодні обсяг води, що подається на місто Маріуполь становить 146,7 тис. М3 на добу, в травні ця цифра становила 115 тис. М3, в квітні — 110 тис. М3. Дані цифри показують фактичне збільшення подачі води на місто. А ось оплата за отриману воду від КП «Маріупольське ВУВКГ» «не дотягує» навіть до 40% , — говориться в повідомленні.

Відзначається, що в травні за відпущену воду «Вода Донбасу» отримала від КП «Маріупольське ВУВКГ» 5 млн. 910 тис. грн при нарахуванні 17 млн., тобто — 34,8%, в квітні — 6 млн. 158,7 тис. грн. при нарахованих 16 млн. 293 тис. грн.  — 37,8%; в червні — при нарахуванні 18 млн. 959 тис. грн. отримали лише 6 млн. 265 тис. грн., т. е. — 33%. В цілому, загальна заборгованість КП «Маріупольське ВУВКГ» за отриману воду становить 73 млн. 975,2 тис. грн.

Раніше заступник Маріупольського міського голови Михайло Когут повідомив про критичну ситуацію з водопостачанням споживачів в Маріуполі. Він підкреслив, що КП «Вода Донбасу», «порушуючи протокольні зобов’язання, на 12 000 кубометрів знизила добовий обсяг води, що постачається в місто, також зменшено тиск подачі води». Крім перепадів тиску на ситуацію впливає фактор зносу трубопровідної системи водопостачання. Михайло Когут уточнив, що зношене до 80% труб.

Читайте також: США хоче виділити $500 млн для безпеки Українизагрузка...

Читайте також