Жінки, які хочуть йти в політику, підписали Меморандум про співпрацю

\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'
\r\n

Сьогодні у столиці учасники Політичного українського лобі (ПУЛ) жінок підписали Меморандум про співпрацю громадських організацій, політичних об\'єднань, органів влади, міжнародних організацій та інших зацікавлених сторін у межах платформи підтримки жінок у політиці.

\r\n

Підписання відбулося під час Першого всеукраїнського Форуму \"Жінка в сучасній українській політиці - стратегії участі та перспективи\"

\r\n

- Платформа підтримки жінок у політиці покликана підвищити участь жінок у прийнятті політичних рішень з метою досягнення гендерної рівності та рівних можливостей жінок і чоловіків і консолідації зусиль , - заявила Тетяна Іваніна, регіональна координаторка проекту .

\r\n

Юлія Савєльєва, регіональна координаторка ПУЛ жінок презентувала Резолюцію щодо вирішення гендерних питань.

\r\n

- Ми будемо впевнено переконувати, що це питання, яке ми уже другий день обговорюємо, не є питанням другорядним. Зокрема, своєю роботою ми засвідчуємо пріоритети нашої роботи у частинах дотримання принципів законодавства щодо гендерної рівності, дотримання квот, врахування проблем та пріоритетів виборців-жінок, стратегії підвищення потенціалу жінок-лідерів, стратегії розширення електоратом жінок кандидаток, - заявила Юлія Савєльєва.

\r\n

Тільки коли жінки матимуть таку ж підтримку у світі, як і чоловіки, ми знатимемо, що цей світ дозволяє нам разом будувати життя, яке ми хочемо.

\r\n

- Ми хочемо, щоб кожен зміг реалізувати свій потенціал у тій сфері, якій прагне, у тій мірі, якій прагне, - заявила координаторка проекту ПУЛ жінок, програмна директорка ГО \"Жіночий консорціум України\" Віра Поровська.

\r\n

Платформа підтримки жінок у політиці базується на основних положеннях Конвенції про ліквідацію всіх форм дискримінації щодо жінок, розділяє стратегії Пекінської платформи дій, спирається на рекомендації для України, вироблені на 45-ій сесії Комітету CEDAW.

\r\n

ДОВІДКА: Проект «Побудова жіночого політичного лобі в Україні» впроваджується  Всеукраїнською організацією «Жіночий консорціум України» за підтримки Фонду Демократії ООН — The United Nations Democracy Fund. Завдання Проекту — створити громадянську платформу, яка допоможе збільшити представництво жінок на всіх рівнях прийняття рішень.

\r\n

Проект «Побудова жіночого політичного лобі в Україні» передбачає створення лобі не для захисту інтересів якоїсь окремої партії чи окремої кандидатки, а для  захисту інтересів жінок загалом.

\r\n

Тетяна Карпів для Соцпорталу

\r\n

Читайте також: В Україні створюють політичне лобі жінок

Рекомендуємо прочитати

В России задержали более сотни участников акции протеста против Путина

В субботу, 29 апреля, в разных городах России силовики задержали около сотни участников акции "Надоел", основным требованием которой является то, чтобы действующий президент РФ не принимал участия в следующих выборах, намеченных на 2018 год....

Це може бути цікавим

Чем вредна газированная минеральная вода

Газированную минеральную воду считают значительно более здоровым выбором, чем другие газированные напитки....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

В Киеве напали на военных курьеров и отобрали оружие

Неизвестные атаковали в Киеве трех сотрудников фельдъегерской службы, отобрали у них документацию и табельное оружие....