Жінки, які хочуть йти в політику, підписали Меморандум про співпрацю

\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'
\r\n

Сьогодні у столиці учасники Політичного українського лобі (ПУЛ) жінок підписали Меморандум про співпрацю громадських організацій, політичних об\'єднань, органів влади, міжнародних організацій та інших зацікавлених сторін у межах платформи підтримки жінок у політиці.

\r\n

Підписання відбулося під час Першого всеукраїнського Форуму \"Жінка в сучасній українській політиці - стратегії участі та перспективи\"

\r\n

- Платформа підтримки жінок у політиці покликана підвищити участь жінок у прийнятті політичних рішень з метою досягнення гендерної рівності та рівних можливостей жінок і чоловіків і консолідації зусиль , - заявила Тетяна Іваніна, регіональна координаторка проекту .

\r\n

Юлія Савєльєва, регіональна координаторка ПУЛ жінок презентувала Резолюцію щодо вирішення гендерних питань.

\r\n

- Ми будемо впевнено переконувати, що це питання, яке ми уже другий день обговорюємо, не є питанням другорядним. Зокрема, своєю роботою ми засвідчуємо пріоритети нашої роботи у частинах дотримання принципів законодавства щодо гендерної рівності, дотримання квот, врахування проблем та пріоритетів виборців-жінок, стратегії підвищення потенціалу жінок-лідерів, стратегії розширення електоратом жінок кандидаток, - заявила Юлія Савєльєва.

\r\n

Тільки коли жінки матимуть таку ж підтримку у світі, як і чоловіки, ми знатимемо, що цей світ дозволяє нам разом будувати життя, яке ми хочемо.

\r\n

- Ми хочемо, щоб кожен зміг реалізувати свій потенціал у тій сфері, якій прагне, у тій мірі, якій прагне, - заявила координаторка проекту ПУЛ жінок, програмна директорка ГО \"Жіночий консорціум України\" Віра Поровська.

\r\n

Платформа підтримки жінок у політиці базується на основних положеннях Конвенції про ліквідацію всіх форм дискримінації щодо жінок, розділяє стратегії Пекінської платформи дій, спирається на рекомендації для України, вироблені на 45-ій сесії Комітету CEDAW.

\r\n

ДОВІДКА: Проект «Побудова жіночого політичного лобі в Україні» впроваджується  Всеукраїнською організацією «Жіночий консорціум України» за підтримки Фонду Демократії ООН — The United Nations Democracy Fund. Завдання Проекту — створити громадянську платформу, яка допоможе збільшити представництво жінок на всіх рівнях прийняття рішень.

\r\n

Проект «Побудова жіночого політичного лобі в Україні» передбачає створення лобі не для захисту інтересів якоїсь окремої партії чи окремої кандидатки, а для  захисту інтересів жінок загалом.

\r\n

Тетяна Карпів для Соцпорталу

\r\n

Читайте також: В Україні створюють політичне лобі жінок

Рекомендуємо прочитати

Україна піднялася в рейтингу протидії торгівлі людьми

У щорічному звіті щодо протидії торгівлі людьми рейтинг України покращився....

Це може бути цікавим

Гроші не були основним мотивом глобальної кібератаки - ООН

Слідчі досі не можуть встановити ініціаторів останньої глобальної кібератаки, але стратегія нападників вказує, що не гроші були основним мотивом їх дій, повідомив....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

В США ФБР пришло к работникам компании Касперского

Агенты Федерального бюро расследований одновременно провели беседы на дому у проживающих в США нескольких сотрудников компании Лаборатория Касперского....