Російський слід. Айдарівець Лихоліт назвав замовників свого переслідування

Російський слід. Айдарівець Лихоліт назвав замовників свого переслідування

Колишній начальник штабу батальйону Айдар Валентин Лихоліт вважає свою справу замовною та сподівається на зміну йому Апеляційним судом міри запобіжного заходу.

-Зараз вони (адвокати) подають апеляцію. Тоді буде виїзний суд, де на камерах, на відео, міру запобіжного заходу буде змінено, — цитує Лихоліта УНІАН.

Водночас він не вказав на точні терміни розгляду апеляції, але сподівається, що скаргу розглядатимуть вже сьогодні.

При цьому Лихоліт стверджує, що у замовленні справи проти нього вбачає російський слід, щоб таким чином через суди «винищувати добровольчий дух в Україні». Він зазначив, що прокуратура у своєму поданні взяла за основу заяву прихильника сепаратистів, колишнього мера Сєвєродонецька.

-Я хочу сказати, що військова прокуратура не розібралася, що він був сепаратистом, адже це його треба судити, бо він проводив «референдуми», він був за те, щоб прийшов «русскій мір» і за роз’єднання України, — заявив Лихоліт.

-Я боровся проти сепаратистів, щоб вони сюди не прийшли, а мене за це ще й судять», — зауважив Лихоліт і додав, що йому неприємно, що його затримували як «небезпечного злочинця, як рецидивіста, який вбиває, викрадає людей.

Також він прокоментував інформацію, що генеральний прокурор Юрій Луценко нібито може посприяти зміні запобіжного заходу. —Він мене бачив, він мене знає. Питання у тім, що він хоче вивчити справу, — додав айдарівець.

Читайте також: Двом добровольцям «Айдару» оголосили підозру

 загрузка...

Читайте також