Київські поліцейські накрили «сходку» «злодіїв у законі»

Київські поліцейські накрили «сходку» «злодіїв у законі»

Київські поліцейські викрили бандитську «сходку» на чолі з «злодіями в законі».

Про це повідомляє прес-служба поліції Києва.

Відзначається, що подія трапилася вчора, 30 червня, в Київській області. У котеджному містечку співробітники управління карного розшуку столичної поліції, перевіряючи оперативну інформацію, виявили групу чоловіків: троє з них мають статус «злодія в законі», інші — кримінальні авторитети з різних регіонів держави.

— Отримана оперативна інформація давала всі підстави вважати, що кримінальні авторитети збираються, щоб обговорити не тільки результати злочинної діяльності, а й перш за все — подальший перерозподіл сфер впливу, як в Києві, так і на території столичного регіону. Серед затриманих — злодії в законі на прізвисько Куцу, хміль і Андрій Львівський (він же Тиждень), інші — кримінальні авторитети з різних регіонів країни, двоє — уродженці Грузії, — розповів начальник Головного управління Національної поліції в місті Києві Андрій Крищенко.

Під час огляду місця події правоохоронці виявили  велику суму грошей і три одиниці зброї (пістолет «Форт-14ТП», автомат «ТЅ-9-TP», автомат «МСЕ Т94 А2″) і патрони до них. На зброю фігуранти надали дозвільні документи, проте вони викликали підозру, оскільки на перший погляд мають ознаки підробки. Тому слідчо-оперативна група, яка прибула на місце події, вилучила їх для проведення експертизи. Після проведення дослідження слідчі візьмуть процесуальне рішення і визначаться з правової кваліфікацією події.

На даний момент проводиться ретельна перевірка зазначених осіб до вчинення правопорушень на території Києва та інших регіонів держави, — відзначили в поліції.загрузка...

Читайте також

Коментарі