В Одесі зухвалі злодії фотографувалися на вкрадений телефон і відправляли знімки власнику

В Одесі зухвалі злодії фотографувалися на вкрадений телефон і відправляли знімки власнику

В Одесі на відпочинку в харків’янина Сергія Бабаєва в нічному клубі невідомі вкрали мобільний телефон. Зухвалі злодії почали надсилати власні фото власнику.  Про це пише 048.

Ми з дівчиною відпочивали в клубі, танцювали, і дівчина поклала сумочку на край сцени. Відволіклися на секунду і ось сумки вже немає. Там був телефон Meizu m2 mini і ключ від арендованої квартири. Начальник охорони клубу подивився камери, але там була сліпа зона, тому нам порадили забути про телефон, — розповідає Сергій.

На наступний день хлопець поїхав назад до Харкова.

Несподівано мені на  «хмару» (сховище файлів телефону — Ред.) почали приходити фотографії двох хлопців в квартирі, фото з іменамі — адресами й іншим. Я відразу включив пошук по геолокації і побачив як мій телефон «катався» по всій Одесі, зупиняючись в певних місцях, — додав харків’янин.

ritinpogok4_146728795478_146729290225

Після цього, хлопець скористався програмою з пошуку осіб, і в лічені хвилини розшукав в соцмережі обох злодіїв.

Ними виявилися двоє грузинів Іраклій Каджая і Левани Каджая, які і фотографували один одного на вкрадений телефон. Крім того, вони зробили фото шматка паперу, де були написані їх імена і дати народження.

Харків’янин додав, що знайшов будинок, де вони живуть, більше того — він знаходиться поруч з райвідділом поліції, але щоб правоохоронці повернули хлопцеві вкрадене, йому необхідно написати заяву.

Читайте також У Києві чоловік побив і зґвалтував 18-річну дівчину

Як запевнили хлопця в поліції, після цього справу віддадуть співробітникам карного розшуку, які і займуться затриманням злодіїв-невдах.

Самі ж зухвалі «злочинці» стали видаляти свої фотографії з соцмереж і писати, що вони знаходяться в Грузії. Але, як запевняє власник телефону, геолокація показує, що вони все ще в Одесі.загрузка...

Читайте також

Коментарі