Донецькі терористи не посоромилися попросити в України грошей

"ДНР" в ході засідання Контактної групи в Мінську запропонувала створити в "ДНР" і "ЛНР" додаткові відділення Пенсійного фонду України для погашення жителям країни заборгованостей і спрощення отримання виплат.

Про це  повідомила так звана прес-секретар глави делегації "ДНР" на переговорах Д. Пушилін Вікторія Талакіна.

 - Україна повинна відновити виплати пенсій, як того вимагає Комплекс заходів і норми міжнародного права, - підкреслила вона. - Для реалізації цього пункту Денис Пушилін виступив з пропозицією про створення в "республіках" додаткових відділень Пенсійного фонду, щоб спростити отримання пенсійних виплат і позбавити наших громадян від вимушених переміщень на підконтрольну Україні територію.

За словами Талакіної, на засіданні Контактної групи "питання заборгованостей України з виплат пенсій жителям Донбасу викликало  дискусію".

Рекомендуємо прочитати

В Україні випустять банкноту в 1000 гривень

Монетний двір Національного банку України (НБУ) надрукував нову банкноту номіналом в 1 тис....

Це може бути цікавим

Печатающую стволовыми клетками биоручку протестировали на овцах

Специалисты австралийского Центра медицинских исследований Айкенхеда разработали особую «3D-биоручку», печатающую стволовыми клетками, ещё в прошлом году, но лишь сейчас получили возможность протестировать её как следует....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Гройсман рассказал, как решить проблему авто на еврономерах

Премьер-министр заверил, что правительство присоединится к профильному комитету Рады для решения вопроса нерастаможенных автомобилей....