Замість озера «Затока Вовковата» у Києві найближчим часом з’явиться черговий торгівельно-розважальний комплекс

Про це на своїй сторінці в Facebook написала Annabella Morina, повідомляє Depo.Київ.

Активістка переконана, що за будівництвом дороги по річці Почайні у детальному плані території Петрівка — Оболонь криється зовсім не розвантаження Московського проспекту, а спорудження нових розважальних об’єктів.

— Перші сумніви у мене зародилися, коли в кулуарах Департаменту містобудування натякнули, що озеро, зване «Затока Вовковата», зазначено в детальному плані території Петрівки виключно з милості проектувальників. Адже землі, на яких перебуває цей водний об’єкт, давно проходять по всіх «інвестиційних конкурсах». Інакше кажучи, там вже давно можуть стояти будівлі, та все руки не доходять у ділків…, — пише вона.

Morina також зазначає, що до неї потрапили документи, згідно з яким в 2013 році озеро вже було розділено на три земельні ділянки.

— При цьому було зазначено, що для двох з цих ділянок «зроблений проект землевідведення, розроблена документація із землеустрою і є договір авансу на викуп ділянки». Одна з ділянок була віддана в оренду на 5 років, якомусь приватному підприємству. Коли я побачила ці документи, то у мене пропала остання надія на те, що вздовж озера буде побудована естакада, — пише вона.

Активістка стверджує, що на місці озера збудують новий розважальний центр «Blockbuster Mall», будівництво якого вже розпочато.

— Отже, відповідь на наші нерозв’язні питання знайшлася на рекламному проспекті будівництва торгово-розважального центру «Blockbuster Mall». У цьому буклеті нові площі об’єкта складають не менше, ніж обіцяні рекламниками 120 тис кв м.. А знаходяться вони чітко на місці нинішнього озера — «Затока Вовковата, — підсумувала Morina.загрузка...

Читайте також