Росія не пустила бойовиків з Донбасу до анексованого Криму

Росія не пустила бойовиків з Донбасу до анексованого Криму

Як пише російський «Комерсант«,  тим, хто отримав відмову, неофіційно роз’яснили її небажанням деяких партнерів «Тавриди» бачити серед учасників людей з «ДНР» і «ЛНР».

Як зазначив директор фонду «Острів Крим» Микита Томілін, всього з невизнаних «ДНР» і «ЛНР» на форум «Таврида» збиралися поїхати 24 людини.

«Четверо планували відвідати його в першу зміну, на якій навчання будуть проходити молоді композитори, музиканти та хореографи. «Вони пройшли відбірковий тур, готувалися до поїздки, а міністерства молоді «республік» навіть були готові оплатити їм транспортні витрати, але від організаторів несподівано прийшов лист, що через величезний наплив учасників партнери форуму провели якийсь додатковий конкурс, який хлопці з «ЛДНР» не пройшли» , — розповів Томілін.

За його даними, аналогічні відмови прийшли усім потенційним учасникам форуму з Придністров’я.

При цьому дві потенційні учасниці «Тавриди», які проживають у Донецьку і Макіївці, підтвердили «Комерсанту», що отримали відмови у відвідуванні форуму. Вони повідомили, що в міністерстві молоді самопроголошеної «ДНР» їх попросили не давати ніяких коментарів журналістам з цього приводу.загрузка...

Читайте також

Коментарі