Журналіст наочно пояснив, що чекає Донбас у Росії — відео

Журналіст наочно пояснив, що чекає Донбас у Росії — відео

Журналіст Денис Казанський показав, яким могло б бути майбутнє шахтарського Донбасу в складі Росії. Про це він написав у своєму блозі.

«Пам’ятаю, на мітингах «російської весни» 2014 року оратори-кликуші переконували народ, що Донбасу потрібно виходити зі складу України та приєднуватися до Росії. Що вже там економіка Донбасу, вона точно розквітне, закриті заводи відкриються, і буде всім щастя і великі зарплати. Боязкі спроби заперечити, що у російського Донбасу проблем ще більше, ніж в українського, могли загрожувати агресією натовпу і побоями. Кожного, хто насмілювався це сказати, одразу називали «агентом Держдепу» з усіма після цього наслідками», — нагадав журналіст.

«Ну що ж, тепер є можливість послухати й самих жителів російського Донбасу. Жителі Гуково Ростовської області вийшли на мітинги через борги по зарплатах. Шахтарям у цьому місті гроші винні вже більше року», — зазначив Казанський, опублікувавши відео з російського мітингу шахтарів.

«Подивіться на відео, що говорять люди. Роботи немає, в місті зупинилася майже вся промисловість, як виживати — незрозуміло. І це не ДНР або ЛНР, а справжнісінька Росія, де не було ніяких бойових дій, не було майданів, Ющенка, Тимошенко, Порошенка та інших визнаних «ворогів Донбасу», а завжди був тільки Путін. Ну а ще нафтодолари, велика перемога, вставання з колін. Дивно, правда?» — запитує журналіст.

Читайте також: Опубліковано нові свідчення звірств бойовиківзагрузка...

Читайте також