Лещенко назвав Авакова новим «смотрящим» в уряді

Лещенко назвав Авакова новим «смотрящим» в уряді

Народний депутат Сергій Лещенко впевнений, що саме глава МВС Арсен Аваков на сьогодні є новітнім «смотрящим» в уряді. За словами Лещенка, журналіст Михайло Ткач зробив справжнє відкриття довкола «східняка» олігархів.

Не пошкодуйте сім хвилин часу. Це справжній журналістський трилер. Михайло Ткач і програма «Схеми: корупція в деталях» — вистежив справжню політико-олігархічну сходку: напередодні засідання наглядової ради «Укрнафти» на території МВС відбулася зустріч. У міністерстві в цей час перебували Аваков, Коломойський, колишній прем’єр Яценюк і глава «Нафтогазу» Коболєв. В результаті засідання було зірвано. Після того, як їх розкрили, олігарх і колишній прем’єр вибиралися з МВС таємними стежками — на підсадних машинах.

Це — ще одне підтвердження, що Аваков сьогодні грає роль нового наглядача в уряді. Він — власник «вето», в залежності від настрою або олігархічного змови може блокувати рішення влади.

Читайте також: В окупованому Луганську п’яний «майор поліції» збив жінку на переході

І найцікавіше — це те, як охорона Коломойського намагалася заблокувати автомобіль журналістів «Схем». Це — пряма протидія журналістській роботі. Я готую звернення на генпрокурора Луценко. Подивимося, на чиєму боці буде Луценко — незалежної преси чи олігарха, який зібрав необхідні для його призначення голосу, – повідомив Лещенко на своїй сторінці в facebook.загрузка...

Читайте також

Коментарі