У ДНР примушують переходити на місцевий мобільний зв’язок

У ДНР примушують переходити на місцевий мобільний зв’язок

На Донбасі місцевих жителів примушують переходити на мобільну мережу «ДНР». Про це український журналіст Роман Бочкала написав на своїй сторінці в «Фейсбук».

Написала людина зі Сніжного. Про те як змушують на місцевий мобільний зв’язок переходити. Як ілюстрацію фото повістки ДНР. Просто ось так вона виглядає. І чекає будь-якого, хто публічно за Україну. Але, навіть не дивлячись на гоніння (а можуть і просто вбити …), таких з кожним днем ​​все більше, пише моє джерело.

gi-21112-106069-big

«Бюджетникам» рекомендовано «купити» Фенікс. Раніше норма була 1 стартовий пакет на 5 чоловік, а тепер всім, хто залежить від подачок. Невже в Україні немає спеців «погасити» цю мобільну мережу? Вчора о 15 годині був мітинг за виконання мінських угод. Спека, народ ховався під деревами. Зобов’язалівки. Але жити нема за що, приходиться вити в зграї. Втішає одне — все більше людей тверезо оцінюють ситуацію.

Від себе додам: зміна номерів телефонів — це найпотужніший фактор розриву зв’язків з Україною. Найпотужніший , — йдеться в повідомленні.загрузка...

Читайте також