На виборах у Раду використають бюлетені-хамелеони

На виборах у Раду використають бюлетені-хамелеони

Центральна виборча комісія затвердила форму і колір бюлетеня на проміжних виборах депутатів Ради в 7 округах, які відбудуться 17 липня.

Текст бюлетеня буде надрукований державною мовою на одному аркуші світло-блакитного кольору з текстовою частиною лише з одного боку. Бланки для голосування будуть надруковані з використанням графічних захисних елементів, спеціальних видимих ​​захисних фарб, які змінюють свої оптичні характеристики під впливом температури і ультрафіолетового випромінювання, а також з проставленням номера виборчої дільниці захисною фарбою, яка проявляється на звороті бюлетеня.

Розмір бюлетеня буде залежати від кількості зареєстрованих в окрузі кандидатів: від самого короткого списку в до 6 кандидатів на 20 см, до 107 кандидатів, які повинні поміститися в метровому бланку.

Станом на середу в окрузі №23 (Волинська область) зареєстровано 19 кандидатів, в окрузі №27 (Дніпро) — 61, в окрузі №85 (Івано-Франківська область) — 37, в окрузі №114 (Луганська область) — 107, в окрузі №151 (Полтавська область) — 47, в окрузі №183 (Херсон) — 30, а в окрузі №206 (Чернігів) — 75.

У той же час до 4 липня включно кандидати або їх висунули партії можуть відмовитися від балотування.загрузка...

Читайте також