Фото — яскравий приклад «поваги» до жінки, пише користувачка Фейсбуку.

Мова йде про фотографію, де знята родина Порошенко під час уболівання на футбольному матчі Україна — Польша. На фото видно, що дружина Президента сидить не поряд з ним, а позаду.

«А чого ж дивуватися, коли наша перша леді позиціонує себе виключно як добра пекарка пасок, «надійний тил» (саме так, НЕ ПАРТНЕРКА, а та, котра стоїть позаду, є другорядною ) свого чоловіка. От Вам і зразок нав’язаних суспільством стереотипів про ролі чоловіка і жінки, з яких. наче гриби після дощу, виростають комплекси.  Деталі мають значення! Колосальне! Вони показують нам людину зсередини. Зауважуйте їх та аналізуйте…Скануйте не лише тих, хто довкола Вас, а й себе — це важливо.  Прагнімо великого та долаймо свої комплекси і страхи. Перший крок до цього — їх усвідомлення», — пише вона.

«Чомусь навіть не можу уявити президента і першу леді США у такій конфігурації. на голову не налазить, щоб от так от Барак всадив Мішель за своєю спиною. в тому фото все — зневага українських чоловіків до жінок, толерантність дружини до такого приниження, ну і любов президента України до олігархів. ‪#‎вічніцінностіродиниПорошенко‬«, — пише інша.загрузка...

Читайте також