Кожен п’ятий має намір звільнитися з роботи

За даними опитування Міжнародного кадрового порталу hh.ua, трохи більше ніж п’ята частина офісних співробітників цінують свою роботу й бояться її втратити. Проте завжди є ті, хто готовий звільнитися за власним бажанням і почати пошуки більш цікавої пропозиції. Відносна стабілізація на ринку праці й зниження показників конкуренції призвели до того, що «білі комірці» стали більш рішучими у своїх намірах змінити роботу.

Як показало опитування, за півроку число тих, хто має серйозний намір розпрощатися з роботодавцем, залишилося практично без змін — приблизно п’ята частина опитаних. Проте помітно зросла кількість «білих комірців», які звільнилися до цього часу. Згідно з даними опитування, це кожен сьомий офісний співробітник. Дещо менше половини час від часу задумуються про звільнення, проте з низки причин не зважуються це зробити. Один із дванадцяти боїться, що не зможе знайти нову роботу. Також варто зазначити, що кожного восьмого влаштовує його теперішня робота. Найчастіше про звільнення думають банківські працівники і співробітники страхових агенцій, рідше — ІТ-спеціалісти й представники медіа.

У зв’язку з інфляцією та постійним зростанням цін матеріальне становище українців не можна назвати хорошим. Більшості з них не переглядали оклад на 2016 рік. Тому троє із п’яти «білих комірців» головною причиною звільнення назвали низькі зарплати і відсутність перспектив їх підвищення. Матеріальний фактор є номером один в прийнятті рішення. Проте трохи менше половини звільняються у зв’язку з відсутністю кар’єрного зростання. Кожного третього пригнічують рутинні нецікаві завдання, а кожного четвертого — регулярна понаднормова робота.

Понад п’ята частина «білих комірців» задумуються про звільнення у випадку скорочень додаткових виплат і практично стільки ж — якщо не складуються стосунки з керівництвом. Для кожного п’ятого-шостого мотивом для звільнення може стати «чорна» або «сіра» зарплата, а для кожного сьомого — нестабільність у роботі, неофіційне працевлаштування й відсутність соціальних гарантій. Значно рідше офісні співробітники звільняються через незручне розташування офісу, відсутність страхування і погані стосунки у колективі.

Дані були отримані в результаті опитування, проведеного Дослідницьким центром Міжнародного кадрового порталу hh.ua в травні 2016 року. В опитування взяли участь 2004 респонденти із різних регіонів України.

Рекомендуємо прочитати

Парламентарі пропонують дозволити Держспоживслужбі закривати інтернет-магазини

Депутати зареєстрували законопроект, що надасть Держспоживслужбі право закривати інтернет-магазини за порушення прав споживачів, пише офіційний портал Верховно....

Це може бути цікавим

Ученые подтвердили улучшение памяти после стакана водки

Ученые из Эксетерского университета показали, что алкоголь действительно улучшает память, причем это справедливо даже для неконтролируемого употребления спиртн....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

В Одесі з'явився велопатруль

У МВС повідомляють, що у Одесі почав працювати велопатруль....