Які вислови не можна використовувати на роботі

Чи є у вас проблеми на роботі через ваш словниковий запас? Можливо, ви навіть не здогадуєтеся, як діють на колег і керівництво деякі вислови.

Тренер Мелоді Вілдінг, яка навчає амбітних і успішних жінок, як долати емоційні виклики їхнього успіху, вірить, що певні вислови не можна вживати на роботі у жодному разі.

Про це вона написала у блозі для американського Forbes, передає Українська правда. Життя. Ось ці сім висловів.

Лише

"Це слово мінімізує силу того, що ви говорите. Воно може свідчити про те, що ви або захищаєтеся, або вибачаєтеся. Найімовірніше, це захисний механізм, який підсвідомо оберігає нас від страху почути слово ні, чи спосіб уникнути дискомфорту від відчуття, що ми просимо забагато".

Я не експерт, але…

Уникайте цього вислову, навіть якщо ви намагаєтеся, щоб він звучав настирливо. Припускаючи, що ви можете бути неправі ще до того, як ви висловили думку, ви одразу знецінюєте свою ідею.

А що якби ми спробували…?

Висловлюйтеся у прямій манері, адже так більше шансів, що вас сприйматимуть серйозно.

Маскуючи свою думку під запитання, підштовхує інших до критики, і змусить вас почуватись розкритикованим.

Коли пропонуєте свою ідею, не робіть опитування. Дайте усім зрозуміти, що ваші ідеї мають вагу, і їх варто вислухати усім.

Я не можу

Коли ви кажете "я не можу", ви жертвуєте контролем за своїми діями. Впевніться, що ви не використовуєте цей вислів замість "я не буду", тобто прямої та активної фрази.

Схоже, це так круто!

Не відволікайте вашу аудиторію від змісту того, що ви говорите. Не підвищуйте голос наприкінці речень.

На думку Мелоді Вілдінг, так ви вказуєте на свою невпевненість і створюєте нестачу довіри між вами та аудиторією.

Знаки оклику або емодзі у письмовому спілкуванні

Розставлені після кожної дрібнички, вони вказують на те, що ви не почуваєтеся впевненими у своїх висловах. Окрім того, колеги можуть підозрювати, що ви надто переймаєтеся схваленням оточуючих. Так людина підсвідомо намагається переконати себе, що її повідомлення обов'язково сприйматимуть позитивно.

Чи я правий?

Не давайте аудиторії можливості сумніватися у цьому.

Навіть якщо ви гадаєте, що заохочуєте таким чином взаємодію, таке запитання вказує на невпевненість у собі, підозри про власну некваліфікованість.

Рекомендуємо прочитати

5 причин, чому зменшувати «трудові» штрафи – погано

Роботодавців чекає амністія....

Це може бути цікавим

Известная спортсменка поделилась своими секретами здоровья

Олимпийский спринтер Морган Митчелл рассказала о том, как ей удается поддерживать свое тело в прекрасной форме и прекрасно выглядеть....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Поліцейських будуть судити за жорстоке побиття перехожого

Прокуратурою міста Києва завершено досудове розслідування та скеровано до суду обвинувальний акт стосовно двох працівників поліції за фактом спричинення тілесних ушкоджень громадянину, який намагався зафіксувати на мобільний телефон незаконні, на його думку, дії правоохоронців....