У Мінську велосипедист вдарив битою по голові пішохода

У Мінську велосипедист вдарив битою по голові пішохода

У Мінську на очах у перехожих велосипедист битою побив пішохода за те, що той йшов по велодоріжці. Зі струсом головного мозку пішохід перебуває в лікарні, пише місцеве видання news.tut.by.

Очевидці події зробили фото нападника. На ньому видно людину з битою, який йде до велосипеда, і пішохід, який лежить на траві.

За словами постраждалого фотографа Василя Демидовича, 19 червня близько восьмої вечора разом зі знайомою повертався додому зі зйомки. На вулиці Петра Глібки в нього врізався велосипедист.

— Пару років назад цю доріжку розбили на дві частини: для пішоходів і велосипедистів, — згадує Василь. — Коли я повертався додому, людей на пішохідній було багато, і я вийшов на велодоріжку. У якийсь момент побачив: назустріч летить велосипедист. Перше, про що подумав: справа втоптана трава, він зверне і спокійно об’їде. Звичайно, я і сам міг відійти, але «стормозіл», з ким не буває?!

— У мене самого велосипед вже 11 років. Літав і піднімався. Думаю, особливих травм він не отримав, так, трохи проїхався на колінах, — продовжує хлопець.

Що сталося далі, Василь усвідомив не відразу. Просто в якийсь момент помітив: впав схопився і біжить за ним, розмахуючи кулаками.

— Я побіг від нього. Ну, а що мені було робити ?! Битися? «Я що, повинен тебе перестрибувати ?!» — кричав він навздогін. А потім дістав з рюкзака, що був за плечима, биту і вдарив мене по голові. На пару секунд я втратив свідомість, — каже хлопець.

З місця аварії Василя відвезла швидка. У ньогоЧМТ, синець під оком, йому наклали шви на лобі, і найближчі як мінімум десять днів він проведе в лікарні. У той же вечір батьки пішохода написали заяву у Фрунзе РУВС Мінська. Хлопець просить всіх небайдужих допомогти йому знайти імпульсивного велосипедиста.

Читайте також: В Одесі прямо на трасі повністю згорів автобусзагрузка...

Читайте також

Коментарі