У столиці пройшов рекордний багатонаціональний пікнік

У столиці пройшов рекордний багатонаціональний пікнік

У Києві зареєстрували рекорд «Найбільший багатонаціональний пікнік». На мальовничій галявині в ботсаду ім. Гришка зібралися представники 23 національностей. пише Сегодня.

Дівчина з Чаду з чоловіком-німцем, дві сім’ї болгар, сім’я грузин, австралієць – близько 50 абсолютно незнайомих людей з різних країн вже через кілька годин стали однією дружною компанією. Навіть минулий вдень дощ не зіпсував піднесеного настрою. Всі активно спілкувалися, фотографувалися, а діти грали в бадмінтон і волейбол.

Хтось із учасників пікніка живе в Києві, хтось приїхав з-за кордону як турист або на ділову зустріч. Багато хто з гостей заходу привезли з собою національні частування.

Патриція, що представляє африканську республіку Чад, розповіла, що народилася в Києві, а на історичній батьківщині була тільки один раз. «Дуже здорово, коли люди різних національностей збираються разом. У мене маленька дитина, і я, на жаль, не змогла приготувати нічого свого, але із задоволенням спробувала частування інших. Дуже сподобався шашлик, а ще кускус з рибою!», — каже дівчина.

Раніше подібних рекордів в Україні не фіксували. «Було кілька заявок, але це перший захід такого роду, який відбувається не в Інтернеті. Дуже приємно, що все зустрілися в вихідний день в офлайні, тому що зараз це відбувається все рідше і рідше», — зазначив експерт Національного реєстру рекордів України Віталій Зорін. За його словами, було заявлено не менше 15 національностей, але заявка була перевищена, і за столом зібралися представники 23 національностей — у всіх з них перед фіксацією рекорду перевірили документи.загрузка...

Читайте також

Коментарі