Російські пропагандисти вчитимуть «працювати» луганських журналістів

Російські пропагандисти вчитимуть «працювати» луганських журналістів

Так зване «міністерство інформації, друку і масових комунікацій ЛНР» «планує запросити російських фахівців для проведення навчальних семінарів для працівників ЗМІ «республіки».

Про це сьогодні в програмі «Скажіть правду» на телеканалі «Луганск24″ заявив т зв. «керівник мінінформу» В’ячеслав Столяренко.

 — Починаючи з січня ми зверталися до всіх засобів масової інформації, до всіх редакцій, які працюють на території «республіки», і формували на підставі їх відповідей зведену таблицю — державне замовлення на підготовку фахівців у галузі видавничої справи, журналістики і так далі, — розповів він.

 — Що стосується навчання, нагадаю, у нас 14 підвідомчих підприємств, де кадровий склад наполовину складається з людей, які не мають професійної освіти в галузі журналістики, — зазначив Столяренко — для них ми щотижня влаштовуємо зустрічі, наради. Їх ми запрошуємо, це стосується реакцій газет, на територію поліграфічних підприємств. Там для них проводять майстер-класи і навчальні семінари з верстки, — повідомив терорист.

 — Ми сформували план навчальних семінарів із запрошенням російських фахівців в галузі журналістики, а також видавничої справи, в області реклами, — додав він.загрузка...

Читайте також