У "ДНР" взяли під "державний" контроль ювелірів

\'\'\'\'\'\'
\r\n

Наприкінці 2015 роки перед наближеними глави «республіки» було поставлене ​​завдання, взяти під «державний» контроль весь ювелірний бізнес, що знаходиться на території «республіки» для отримання доходів у казну. Щоб продовжувати свою роботу на непідконтрольною території, підприємців зобов\'язали ділитися.

\r\n

Про це розповідає сайт «Відновлення Донбасу».

\r\n

З цією метою в березні 2016 рік «влади республіки» прийняли рішення провести обов\'язкове таврування і біркування всіх ювелірних виробів, товарів з дорогоцінних металів, які знаходяться в обороті або торгівлі на території \"ДНР\". Далі на це підприємцям всього три місяці. Так, згідно з наказом до 1 червня 2016 року всі власники ювелірних магазинів, ломбардів повинні надати свій товар для перевірки в «державні» органи контролю \"ДНР\" для аналізу проби металу і обов\'язкової клеймовки ювелірних виробів.

\r\n

Крім того, всі підприємці повинні подати заяву для «реєстрації в ДНР», для того, щоб «легально» продавати ювелірні вироби на території «республіки». Торгівля коштовностями після 1 червня 2016 роки без занесення підприємців в «реєстр (як суб\'єктів господарської діяльності) Мінфіну ДНР», а також при відсутності обов\'язкового таврування і біркованія виробів, вважається протизаконною.

\r\n

«Влада ДНР» пояснюють своє нововведення, турботою про своїх громадян і захистом прав споживачів. Нібито заходячи в ювелірний магазин, покупець не повинен сумніватися в автентичності придбаних золотих прикрас. До того ж, такий механізм контролю і спеціальний облік, на думку «керівництва ДНР», запобіжить незаконний обіг дорогоцінних металів на території \"ДНР\" і легалізує торгівлю ювелірними виробами. Насправді, такий крок - спосіб заробити на простих громадянах.

\r\n

Однак, в умовах високих цін, попиту на ювелірні вироби в «республіки» немає. І навряд чи він з\'явиться найближчим часом!  Вибір прикрас великий, тільки ціни зросли за останні два роки.

\r\n

Так, вартість одного грама золота найнижчою 375 проби починається від 2500 - 3760 рублів (1000 - 1504 грн.), Ціна за 585 пробу варіюється від 3000-4500 рублів за грам. У гривнях це приблизно 1200-1800 гривень за місцевим курсом. Причому продають українське золото довоєнних років, як виготовлене місцевим ювелірним заводом Донецька, так привезене з ювелірних заводів Харкова, Києва. До війни вартість таких виробів була в рази нижче, ніж сьогодні. Деякі підприємці поступово починають наповнювати свої вітрини і товарами, виробленими російськими заводами.

\r\n

Читайте також: Російський фанат, який бив людей у Марселі, до цього воював за «ДНР»

Рекомендуємо прочитати

Закончится ли война на Донбассе в этом году

Власть Украины пытается навязать обществу мнение, что принятие закона о реинтеграции оккупированных территорий безальтернативное....

Це може бути цікавим

Боевики ранили двух бойцов АТО

В течение четверга, 17 августа, боевики на Донбассе 27 раз нарушили перемирие....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Высококалорийная пища увеличивает риск развития рака

Избыточный вес связывают с повышенным риском развития ряда онкологических заболеваний....