Маєте побачити: У Бордо збудували музей для любителів вина

Маєте побачити: У Бордо збудували музей для любителів вина

У Бордо відбулося відкриття унікального місця, присвяченого культурі вина — тематичного музею «Місто вина» (La Cité du Vin). На 10 поверхах розташовані дегустаційні зони, ресторани, магазини, лекторії, виставкові зали, підвали для зберігання напою і навіть кінотеатр.

На створення парку для дорослих пішло 7 років. За задумом проектувальників зовнішній вигляд павільйону нагадує келих з вихлюпується з нього вином, повідомляє adme.ru.

Площа винного центру становить 3 000 квадратних метрів. На них проводяться дегустації, тематичні меропрятій, розташовуються 20 мультимедійних інсталяцій і тимчасові експозиції — все для знайомства з історією та культурою благородного напою.

На одному з поверхів є люстра з тисячі винних пляшок. Тут же відкривається 360-градусна панорама на місто.

Тут представлений віртуальний тур по виноробним господарствам. Він створений завдяки відеозаписів з вертольота, і дає можливість зануритися в процес вирощування винограду в будь-якій точці світу.
На відвідувачів чекають десятки тематичних просторів. Тут можна побачити зал для лекцій на 250 чоловік, дегустаційні станції, міні-сад, інсталяцію E-vine із зображень лози і прикріплених до них планшетів з інформацією про той чи інший сорт вина і багато іншого.

За даними агентства Bloomberg вартість «Міста вина» становить 81 мільйон доларів. Керівництво планує, що музей буде гордо носити звання найбільшого винного центру в світі.

читайте також: Шоколадний торт покращує пам’ять та розвиває абстрактне мислення — вченізагрузка...

Читайте також