9 причин чому ґаджети є небезпечними для дитини

Ми вже звикли, що навіть маленькі діти досить-таки швидко вчаться поводитися з планшетами та смартфонами, до того ж для них створюється безліч яскравих і захоплюючих ігор і додатків. Але наскільки небезпечний насправді приховують в собі новомодні ґаджети?

1. Швидке зростання мозку З народження і до 2 років мозок дитини збільшується в розмірі втричі і продовжує рости аж до 21 року. Вплив сучасних ґаджетів на що розвивається головний мозок (стільникові телефони, інтернет, телебачення) ще більше прискорює його розвиток - але це не завжди добре. Як було виявлено в ході досліджень, використання ґаджетів може привести до синдрому дефіциту уваги, когнітивним затримок розвитку, складнощів в навчанні і до істерик.

2. Затримка в розвитку Рух - запорука здоров'я, до того ж воно посилює увагу і здатність до навчання. Але захоплені сучасними іграшками діти рухаються набагато менше - і, як наслідок, починають відставати в розвитку.

3. Проблеми із зайвою вагою Вчені також з'ясували, що зайва вага у дітей корелює з часом, проведеним за відеоіграми і переглядом телепередач. Так, діти, яким дозволено використовувати різні ґаджети в власних спальнях, на 30% частіше страждають ожирінням. У свою чергу, у 30% дітей з ожирінням найімовірніше почнеться діабет, до того ж повні люди більшою мірою схильні до раннім інсультів і серцевих нападів.

4. Нестача сну 60% батьків не стежать за тим, скільки часу проводить їхня дитина з ґаджетами. Звичайно діти засиджуються допізна і не висипаються, збивають свій графік або навіть страждають безсонням - все це не кращим чином впливає на їхнє здоров'я.

5. Психічні захворювання Численні дослідження також стверджують наступне: надмірне використання сучасних іграшок і пристроїв може стати причиною виникнення дитячої депресії, тривоги, синдрому дефіциту уваги, аутизму, біополярних розладіф, психозу та інших проблем в поведінці дитини.

6. Агресія Маленькі діти з їх слабкою і слабкою психікою особливо сильно схильні до того, що показують телебачення і гри, де нерідко можна побачити сцени вбивств, нанесення каліцтв, тортури і згвалтування. Безумовно, це призводить до розвитку агресії у дітей.

7. Інформаційне перевантаження Величезна кількість інформації (наприклад, зі ЗМІ) також може вплинути на розвиток синдрому дефіциту уваги, а також привести до зниження концентрації і погіршення пам'яті. В кінцевому рахунку дітям стає складно зосередитися і нормально вчитися.

8. Прихильність до ґаджетам Трапляється так, що батьки все більше і більше часу проводять зі своїми ноутбуками і смартфонами, в той час як на спілкування з дітьми у них просто не вистачає часу. Якщо ж немає прихильності до батьків, то деякі діти можуть знайти розраду в сучасних іграшках і отримати справжню залежність від них.

9. Радіаційне випромінювання Діти набагато чутливіші дорослих, до того ж їх мозок і імунна система продовжують розвиватися. Тому варто звертати увагу навіть на можливий ризик - таким, наприклад, є радіаційне випромінювання від стільникових телефонів. Всесвітня організація охорони здоров'я віднесла їх і інші бездротові пристрої до категорії 2В - можливий канцероген.

Всі ці можливі наслідки - привід задуматися про здоров'я і майбутнє ваших дітей. Це не означає, що їх потрібно повністю захистити від сучасних технологій, але спробуйте подарувати їм щось яскраве і безтурботне дитинство з живим спілкуванням, іграми, прогулянками і книгами, яке було у вас самих.

Джерело: adme.ru.

Читайте також: Маєте побачити: У Бордо збудували музей для любителів вина

Рекомендуємо прочитати

Журналиста выгнали с передачи за отказ говорить по-украински

Украинского журналиста и блогера Юрия Романенко выгнали с передачи «Прямым текстом» на канале ZIK за отказ говорить на государственном языке....

Це може бути цікавим

Москву вновь охватил протест

Москвичи снова вышли на протест....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Еще один боевик собирается "взять Киев"

"Атаман Всевеликого Войска Донского" Николай Козицын пригрозил взять Киев....