Директор «Укрзалізниці» виявив «схеми» , через які компанія втрачає кошти

Директор «Укрзалізниці» виявив «схеми» , через які компанія втрачає кошти

На «Укрзалізниці» виявлено «схеми», через яких компанія втрачала значні кошти, отже, її керівництво підготувало план дій на найближчі місяці.

Про це написав новий гендиректор «Укрзалізниці» Войцех Бальчун в Фейсбук.

З моїми співробітниками ми підготували action plan (план дій) на найближчі місяці, вивчали фірми, виявили багато схем через які втрачаємо гроші, — написав Бальчун.

Він зазначив, що цей тиждень був однією з найактивніших за минулі кілька років. Гендиректор «Укрзалізниці» повідомив, що провів важливі зустрічі з представниками Єврокомісії, Європейського інвестиційного банку, Європейської бізнес асоціації, що об’єднує найважливіші українські підприємства.

Бальчун також провів переговори з представниками профспілки київського локомотивного депо.

Я повинен був вирішувати» створені «проблеми: відсутність чистої постільної білизни в поїздах, необхідність створення спеціальної формули поставки машинного масла для локомотивів, оскільки» дивом «його перестало вистачати на другому тижні моєї роботи, — констатував Бальчун.

За його словами, він вже почав звикати до чорного піару, який є «щоденним явищем» в українських реаліях. У той же час гендиректор підкреслив: з кожним днем ​​він все більше переконується в тому, що в компанії є багато хороших, освічених людей, яким не байдужа доля «Укрзалізниці» і які хочуть боротися з патологіями.

 Читайте також: Укрзалізниця скаржиться на підлітків, які для розваги закидають камінням електричкизагрузка...

Читайте також

Коментарі