У Києві пройде благодійна ярмарка для збору коштів на дітей з вадою серця

18-19 червня в Києві відбудеться благодійна ярмарка, на якій люди матимуть можливість придбати оригінальні речі від зоряних продавців і врятувати 9 дітей з вродженою вадою серця.

Позднякова Маша, Задвернюк Валерія, Наледь Міша, Бегіна Діана, Сейко Саша, Шевченко, Саша, Гонцовська Ліза, Григоровська Юля, Добровольська Аліса – діти, які чекають підтримки! Це діти з малозабезпечених, неповних, бідних сімей, у деяких батьки інваліди. Ціна їхніх імплантів – 451 тис. грн.

Під час заходу десятки українських зірок, шоуменів, груп і звичайних людей будуть продавати свої речі і рятувати 9 дітей з вродженим пороком серця – підопічних Української Біржі Благодійності. На барахолку приїдуть український гурт ДахаБраха і грузини Mgzavrebi, які виступатимуть без гонорарів

4500 дітей щорічно народжуються в Україні з вродженим пороком серця, а це 6-8 випадків на 1000 новонароджених. Держава щорічно допомагала покрити більшу частину витрат на придбання серцевих імплантів (оклюдерів) 200 сім'ям, які не можуть дозволити собі цю дорогу, але необхідну для життя дитини операцію. У зв'язку з важким становищем в країні ця допомога з боку держави зараз припинена.

Сьогодні через брак коштів на серцеві імпланти (оклюдери) дітей лікують за допомогою кардіо-хірургічної корекції з розрізом грудної клітки. Після цього діти подовгу проходять реабілітацію, а через обов'язкову зупинку серця під час операції у них можуть виникнути серйозні ускладнення. Мета проекту – зібрати кошти на придбання оклюдерів, які імплантують в серця дітей. Таке лікування проводиться без розрізу, зупинки серця і глибокого наркозу. Більше того, пацієнтам не потрібна реабілітація, і вже через 1-2 дні їх виписують абсолютно здоровими. Такі безкровні операції проводять у Національному інституті серцево-судинної хірургії ім. Амосова.

Місце проведення заходу: вул. Біломорська, 1 (арт-завод Платформа)

Рекомендуємо прочитати

95 квартал сделал пародию на Push-Up Челлендж от Ляшка

В видео "Ляшко" якобы принимает брошенный боксером и политиком Виталием Кличко вызов по отжиманиям и придумывает, как выполнить эту задачу....

Це може бути цікавим

Саакашвілі створив службу безкоштовної юридичної допомоги для учасників війни

Український політик Міхеїл Саакашвілі створив службу безкоштовної юридичної допомоги для учасників війни....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

В Минске акция ко Дню воли собрала семь тысяч протестующих

Формальным поводом стала 99-я годовщины провозглашения независимости Белорусской Народной Республики....