АМКУ взявся за «Укрзалізницю»

АМКУ взявся за «Укрзалізницю»

АМКУ розглядає заяву «ПриватБанк» про наявність, на думку заявника, в діях ПАТ «Укрзалізниця» ознак порушення законодавства про захист економічної конкуренції, які полягають в обмеженні доступу банку на ринок інтернет-еквайрингу у сфері продажу квитків на залізничний транспорт.

Про це йдеться у повідомленні АМКУ.

Згідно з повідомленням прес-служби, за інформацією банку, співпраця банку-екваєра напряму з ПАТ «Укрзалізниця» в частині онлайн-продажу квитків на залізничний транспорт можлива лише за умови укладення договору з «УнІТ», який виступає платіжним шлюзом, та сплати останньому винагороди у встановленому відсотку від суми прийнятих платежів.

— Метою проведення зазначеного дослідження є визначення стану конкурентного середовища на ринку інтернет-еквайрингу у сфері продажу квитків на залізничний транспорт, виявлення і визначення наявних проблем, які перешкоджають розвитку конкуренції, — зазначає АМКУ.

Комітет пропонує за наявності у суб’єктів господарювання/банків, зокрема у потенційних учасників ринку інтернет-еквайрингу у сфері продажу квитків на залізничний транспорт, інформації, яка може бути використана органами комітету під час дослідження вищезгаданих питань, направити її в комітет до 18 липня 2016 року.

Читайте також: У Києві замість безкоштовної дитячої спортшколи відкрили фітнес-клубзагрузка...

Читайте також

Коментарі