Завдяки моніторингу споживання електроенергії Львів за рік зекономив 18 млн. гривень

У Львові створено перший бізнес-інкубатор «Startup Depot». Його роботу за минулий рік було презентовано в рамках семінару з обміном досвідом переможців у 2015 року за темою «Стимулювання економічної активності, створення робочих місць» в рамках реалізації Конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування». Відтак, завдяки щоденному моніторингу споживання електроенергії у бюджетних установах міста Львова економія за рік становить  18 млн. гривень.

Під час семінару фіналісти конкурсу ознайомилися із іншими проектами переможців конкурсу. Зокрема, презентовано практику підвищення економічної активності через використання електронних сервісів та мобільних додатків Івано-Франківщини. Вона орієнтована на впровадження сучасних інформаційних технологій для надання послуг, наприклад «Електронний персональний кабінет» на сайті Центру надання адміністративних послуг. Також практика дає можливість залучення інвестицій і розвитку туристичної галузі наприклад. Приміром -  мобільні додатки «Мобільний Івано-Франківськ» та  «Івано-Франківськ для туристів».

В свою чергу представник м. Нікополь поділився досвідом діяльності Центру підтримка бізнесу. Наразі  створено 120 нових робочих місць. Центр дає змогу підприємцям отримати безкоштовні консультаційні послуги та ознайомитись із інформацією про об’єкти нерухомості, які можна використовувати у підприємницькій діяльності. Значна увага приділяється проблемам розвитку жіночого підприємництва. На сьогодні експерти Центру проводять підготовчу роботу щодо створення у місті Індустріального парку.

Крім того, в рамках заходу було презентовано практику «Партнерство заради розвитку економіки». Також було презентовано напрацювання в напрямі розвитку промислового виробництва, підвищення активності малого і середнього бізнесу орієнтованого на зниження безробіття в місті Тростянець.

Під час заходу ознайомлено із практикою «Стратегія сталого розвитку Снітківської територіальної громади 2012-2020 роки». У сфері промислового ягідництва та садівництва із сучасними системами крапельного зрошення  залучено понад 18 млн. грн. приватних інвестицій та створено 50 постійних робочих місць і 200 вакансій на період сезонного збирання врожаю.

Нагадаємо,  організатором Конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» третій рік поспіль є Мінрегіон з програмою РЄ «Децентралізація і територіальна консолідація в Україні».

Крім того Мінрегіоном та Програмою Ради Європи «Децентралізація і територіальна консолідація в Україні»  у 2016 році оголошено Всеукраїнський конкурс журналістських робіт за тематикою «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади».

Наступний семінар з обміну досвідом переможців Конкурсу 2015 року відбудеться 5-6 липня цього року в м. Житомир та смт Нова Борова.

Рекомендуємо прочитати

Ухудшение экономической ситуации в России постепенно лишает Путина симпатий его "ядерного" электората"

Украинский журналист Виталий Портников считает, что ухудшение экономической ситуации в России и постепенное лишение Кремля функций распределительного центра постепенно лишает Путина симпатий его "ядерного" электората....

Це може бути цікавим

​У вересні у Києві обіцяють запустити дорожню патрульну поліцію

Перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції України Олексій Білошицький в ефірі Громадського радіо повідомив, що запуск дорожньої патрульної поліції заплановано на вересень 2017 року....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Анджелина Джоли снялась в рекламе духов Guerlain

Мини-фильм сняли для рекламы аромата "Mon Guerlain"....