Українська снайперка Павличенко стала героїнею коміксів

Українська снайперка Павличенко стала героїнею коміксів

Про пригоди легендарної героїні оборони Одеси в 1941 році Людмилу Павліченко створили мистецьку серію. Комікс створила група художників Rejected Princesses.

Вони розповіли,  чому зробили саме українську жінку-снайпера героїнею свого коміксу.

— У Другій світовій війні нацисти на Східному фронті навчилися боятися однієї жінки більше за всіх інших. Їй було 25 років. Вона вивчала історію в Київському університеті. Її звали Людмила Павличенко. Але звали її «Пані смерть. І вона була найбільш смертоносним жінкою-снайпером, яка коли-небудь існувала, — кажуть автори.

Як відомо, минулого року про Людмилу Павличенок вийшов українсько-російський фільм «Незламна». Також у роки Другої світової їй присвятив пісню відомий американський кантрі-співак Вуді Гатрі. Вважається, що промова Павличенко у Чикаго, яку організувала перша леді Елеонора Рузвельт, стала одним з поштовхів до приєднання США до антигітлерівської коаліції.

— Джентльмени, мені двадцять п’ять років. На фронті я вже встигла знищити триста дев’ять фашистських загарбників. Чи не здається вам, джентльмени, що ви занадто довго ховаєтеся за моєю спиною?!, — сказала вона у 1942 році.загрузка...

Читайте також

Коментарі