Третину загиблих мігрантів, які намагались допливти до Європи, становлять діти - ООН

Мільйони мігрантів мусили втікати зі своїх країн через війну та бідність. Два звіти, опубліковані у вівторок, висвітлили небезпеки, з якими вони стикаються у пошуках ліпшого життя в чужих країнах, повідомляє the New York Times.

В одному зі звітів Міжнародної організації з міграції є дані, що тисячі мігрантів помирають на морях та у пустелях. Багато їхніх тіл так і не знайшли, а тих, яких вдалося знайти, неможливо ідентифікувати.

Третина загиблих на одному з найжвавіших морських шляхів до Європи — діти.

У другому звіті Дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ фахівці попереджають про зростання зловживання, експлуатації та смертей неповнолітніх, які біжать до Європи без супроводу дорослих.Ось кілька висновків зі звіту Національної організації з міграції, який має назву "Fatal Journeys" (Фатальні подорожі).

Минулого року статистика смертності була на рівні A, оскільки в усьому світі загинули 5400 мігрантів, намагаючись перетнути національні кордони. За перші 5 місяців 2016 року померли 3100 людей.

Середземномор'я виявилося для біженців найбільш смертельним: 3770 померло, дістаючись до берегів Європи, ще 130 загинули на європейській землі, у тому числі 71 людина задихнулася у вантажівці дорогою до Австрії.

Вони були серед мільйона мігрантів та біженців, котрі перетнули Середземне море у 2015 році. У Південно-Східній Азії загинуло 800 осіб, здебільшого у Бенгальській затоці. На кордоні США та Мексики померло 300 людей. З 1998 до 2015 року прикордонники загалом знайшли 6571 тіло.

Скільки людей загинуло у Сахарі, невідомо, адже не було жодних офіційних пошуків та рятувальних операцій. У червні 2015 року останки 30 мігрантів знайшли у пустелі в Нігері, але "їхні кістки стали лише верхівкою айсберга", — сказано у звіті.

Тисячі родин ніколи не дізнаються, що сталося з їхніми дітьми та батьками, адже тіла не було упізнано.

На шляху Егейським морем з Туреччини до Греції діти становлять третину від загиблих.

Більшість із них віком до 10 років, і принаймні 40% були молодшими за 2 роки. У звіті вказано, що статистика не може врахувати, скільки точно біженців загинуло, адже їхні тіла змиває у море, вони лишаються у пустелях.

За даними ЮНІСЕФ, понад 90% дітей-біженців, яким вдалося прибути до Європи, не мали супроводу.

Щонайменше 7009 дітей без супроводу здійснили перехід від Північної Африки до Італії за перші 5 місяців цього року — вдвічі більше, ніж за весь минулий рік. Невідому кількість мігрантів експлуатували та піддали сексуальному насильству.

За даними, які ґрунтуються на свідченнях італійських соціальних працівників, і дівчат, і хлопців піддають сексуальному насильству та змушують до проституції у Лівії. Дехто з дівчат прибуває до країни вже вагітними, бо дорогою їх зґвалтували.

Читайте також: Ставлення поляків до українських мігрантів різко погіршилося

Рекомендуємо прочитати

В Киеве пройдет юбилейный ГОГОЛЬfest

В этом году под события ГОГОЛЬfest будут задействованы 3 локации: ВДНХ (просп....

Це може бути цікавим

«Белые ночи» обіцяють найяскравіший лайнап за всю історію івенту

Щороку «Белые ночи» відкривають та закривають літо під девізом «Ніч яскравіше дня!»....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Влада почала усувати незручних людей і можливих конкурентів з політики

Нинішня влада, яка прийшла після Майдану, обрала не демократичний, а авторитарний шлях правління, усуваючи різними надуманими методами незручних людей та можливих....