Шахтарі під Адміністрацією Президента оголосили про початок голодування

Сьогодні з 10.30 біля Адміністрації Президента України шахтарі, члени Незалежної порфспілки гірників України з ДП «Шахта «Нововолинська» №1» розпочинають голодування. 

Про це повідомила прес-служба КВПУ.

Гірники так і не дочекалися виплати хоча б частини заборгованої за чотири місяці зарплати, і тому приїхали до Києва, аби  зранку розпочати голодування під Адміністрацією Президента.

 - Учора зранку я у черговий раз подзвонив до керівника відомства, якому підпорядковується наше підприємство, директора Департаменту вугільно-промислового та торфовидобувного комплексу Міністерства енергетики та вугільної промисловості Анатолія Корзуна, - розповів голова первинного осередку НПГУ копальні Анатолій Мухомеджанов. – Співробітник, який узяв слухавку, замість чіткої і конкретної відповіді на запитання, коли шахтарі нарешті отримають належні їм кошти, почав знову розповідати про непорозуміння, які виникли між двома міністерствами – енергетики та вугільної промисловості і фінансів. Мовляв, Мінфін повернув підготовлений і переданий йому план фінансування шахти на доопрацювання. Нам усі ці пояснення набридли. Ми не хочемо розбиратися, хто й чому щось наплутав, чи зробив не так, як слід. Гірники бажають і мають право отримати зароблене, щоб придбати продукти харчування і предмети першої необхідності для себе і своїх сімей. А нам пропонують знову невідомо скільки чекати. Тому колектив підприємства на зборах вирішив вдатися до акцій протесту. До них, зокрема, належить і голодування кількох шахтарів-добровольців під Адміністрацією Президента у Києві. Зголосилися на цю поїздку члени НПГУ Павло Лазаренко, Ігор Пилюк і я.

 - Свою акцію на Банковій ми розпочнемо сьогодні зранку. Триватиме вона до тих пір, поки не вирішиться нарешті питання фінансування підприємства, й зокрема виплати зарплат. Адже нашу шахту попередні горе-керівники галузі та їхні „смотрящі” позбавили можливості і права видобувати вугілля та реалізовувати його, щоб заробляти на зарплати та інші потреби. Кошти на це закладені у Держбюджеті-2016, але отримати їх ми не можемо через бюрократичні перепони, чи несумлінність, або некомпетентність чиновників, - відзначили шахтарі.

Рекомендуємо прочитати

Це може бути цікавим

Антикоррупционер - депутат Виталий Куприй проговорился о своей зарубежной недвижимости - ТРК "КИЕВ"

Будучи гостем программы «Столица» на телеканале «Киев» и отвечая на вопрос слушателя в прямом эфире о готовности материально помогать украинской армии, Виталий Куприй огласил факты, которые идут в разрез с его официальной электронной декларацией....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Аналитики спрогнозировали, что станет с курсом доллара к концу лета

Укрепление украинской валюты продолжится и до конца лета доллар может упасть в цене на 1 – 1,5 гривны....