Шахтарі під Адміністрацією Президента оголосили про початок голодування

Сьогодні з 10.30 біля Адміністрації Президента України шахтарі, члени Незалежної порфспілки гірників України з ДП «Шахта «Нововолинська» №1» розпочинають голодування. 

Про це повідомила прес-служба КВПУ.

Гірники так і не дочекалися виплати хоча б частини заборгованої за чотири місяці зарплати, і тому приїхали до Києва, аби  зранку розпочати голодування під Адміністрацією Президента.

 - Учора зранку я у черговий раз подзвонив до керівника відомства, якому підпорядковується наше підприємство, директора Департаменту вугільно-промислового та торфовидобувного комплексу Міністерства енергетики та вугільної промисловості Анатолія Корзуна, - розповів голова первинного осередку НПГУ копальні Анатолій Мухомеджанов. – Співробітник, який узяв слухавку, замість чіткої і конкретної відповіді на запитання, коли шахтарі нарешті отримають належні їм кошти, почав знову розповідати про непорозуміння, які виникли між двома міністерствами – енергетики та вугільної промисловості і фінансів. Мовляв, Мінфін повернув підготовлений і переданий йому план фінансування шахти на доопрацювання. Нам усі ці пояснення набридли. Ми не хочемо розбиратися, хто й чому щось наплутав, чи зробив не так, як слід. Гірники бажають і мають право отримати зароблене, щоб придбати продукти харчування і предмети першої необхідності для себе і своїх сімей. А нам пропонують знову невідомо скільки чекати. Тому колектив підприємства на зборах вирішив вдатися до акцій протесту. До них, зокрема, належить і голодування кількох шахтарів-добровольців під Адміністрацією Президента у Києві. Зголосилися на цю поїздку члени НПГУ Павло Лазаренко, Ігор Пилюк і я.

 - Свою акцію на Банковій ми розпочнемо сьогодні зранку. Триватиме вона до тих пір, поки не вирішиться нарешті питання фінансування підприємства, й зокрема виплати зарплат. Адже нашу шахту попередні горе-керівники галузі та їхні „смотрящі” позбавили можливості і права видобувати вугілля та реалізовувати його, щоб заробляти на зарплати та інші потреби. Кошти на це закладені у Держбюджеті-2016, але отримати їх ми не можемо через бюрократичні перепони, чи несумлінність, або некомпетентність чиновників, - відзначили шахтарі.

Рекомендуємо прочитати

Батькивщина инициировала голосование за импичмент Порошенко

Депутаты проголосовали обращение о процедуре импичмента президента, в котором призывают Раду принять закон о следственных комиссиях, которые проконтролируют рас....

Це може бути цікавим

Столичні депутати підтримали проект "Київ без бар'єрів"

Київрада проголосувала за проект рішення Про розробку Міської комплексної цільової програми "Київ без бар'єрів"....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Выходки русских мачо — опасная игра

Еще ближе просто не подлететь....