Шахтарі під Адміністрацією Президента оголосили про початок голодування

Сьогодні з 10.30 біля Адміністрації Президента України шахтарі, члени Незалежної порфспілки гірників України з ДП «Шахта «Нововолинська» №1» розпочинають голодування. 

Про це повідомила прес-служба КВПУ.

Гірники так і не дочекалися виплати хоча б частини заборгованої за чотири місяці зарплати, і тому приїхали до Києва, аби  зранку розпочати голодування під Адміністрацією Президента.

 - Учора зранку я у черговий раз подзвонив до керівника відомства, якому підпорядковується наше підприємство, директора Департаменту вугільно-промислового та торфовидобувного комплексу Міністерства енергетики та вугільної промисловості Анатолія Корзуна, - розповів голова первинного осередку НПГУ копальні Анатолій Мухомеджанов. – Співробітник, який узяв слухавку, замість чіткої і конкретної відповіді на запитання, коли шахтарі нарешті отримають належні їм кошти, почав знову розповідати про непорозуміння, які виникли між двома міністерствами – енергетики та вугільної промисловості і фінансів. Мовляв, Мінфін повернув підготовлений і переданий йому план фінансування шахти на доопрацювання. Нам усі ці пояснення набридли. Ми не хочемо розбиратися, хто й чому щось наплутав, чи зробив не так, як слід. Гірники бажають і мають право отримати зароблене, щоб придбати продукти харчування і предмети першої необхідності для себе і своїх сімей. А нам пропонують знову невідомо скільки чекати. Тому колектив підприємства на зборах вирішив вдатися до акцій протесту. До них, зокрема, належить і голодування кількох шахтарів-добровольців під Адміністрацією Президента у Києві. Зголосилися на цю поїздку члени НПГУ Павло Лазаренко, Ігор Пилюк і я.

 - Свою акцію на Банковій ми розпочнемо сьогодні зранку. Триватиме вона до тих пір, поки не вирішиться нарешті питання фінансування підприємства, й зокрема виплати зарплат. Адже нашу шахту попередні горе-керівники галузі та їхні „смотрящі” позбавили можливості і права видобувати вугілля та реалізовувати його, щоб заробляти на зарплати та інші потреби. Кошти на це закладені у Держбюджеті-2016, але отримати їх ми не можемо через бюрократичні перепони, чи несумлінність, або некомпетентність чиновників, - відзначили шахтарі.

Рекомендуємо прочитати

Климкин прокомментировал стрельбу из гранатомета по консульству Польши

Глава МИДа назвал инцидент "подлостью тех, кто против дружбы Украины и Республики Польша"....

Це може бути цікавим

Санкции и оружие: сенат США подготовил важный для Украины документ

Множество сенаторов как от Демократической, так и от Республиканской партии выступили за передачу нашей стране летального вооружения, предоставление гуманитарной помощи и усиление санкций против России....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Медіапрофспілка засудила антисемітські висловлювання Савченко у прямому ефірі

Комітет Незалежної медіа профспілки України засуджує розповсюдження в ефірі українського телеканалу «112 Україна» антисемітських висловлювань збоку народного депутата України Надії Савченко, які пролунали під час її інтерв’ю телеканалу 25 березня....