У справі «Укргазвидобування» затримали 10 людей, організатором називають Онищенко

У справі «Укргазвидобування» затримали 10 людей, організатором називають Онищенко

У корупційних схемах щодо «Укргазвидобування» були задіяні 20 осіб, організатор — народний депутат Олександр Онищенко.

Про це на брифінгу заявили голова НАБУ Артем Ситник та керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький, передає Українська правда.

— Обшуки відбулися у Львові, Дніпрі, Києві — вилучено півмільйона доларів, і відбувається арешт майна учасників угрупування. 10 людей з угрупування уже затримано, — сказав він.

У свою чергу очільник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький заявив, що провадження розслідується за ознаками злочину — привласнення державного майна у особливо великих розмірах і організація злочинного угрупування.

За його словами, у 2013-2016 роках низка фірм здійснювали розкрадання коштів «Укргазвибудування».

— З 2013 року вони стоворили злочинну організацію, куди входило більше 20 службових осіб, в тому числі «Укргазвидубування, — зауважив Холодницький.

Він повідомив, що вранці передав в ГПУ подання про позбавлення народного депутата із «Волі народу» Олександра Онищенка недоторканності.

— Зранку мною було підготовлено і направлено в 9.45 ранку в приймальню генпрокурора було доставлено подання на притягнення організатора схеми пана Онищенка, схему він активно просував в часи Януковича і після Революції гідності, — зазначив Холодницький.

Він наголосив, що підписати подання має право в.о. генерального прокурора, поки Луценко у відрядженні.

Читайте також: З 63 млрд грн очікуваної виручки «Укргазвидобування» тільки 36 млрд підуть в бюджетзагрузка...

Читайте також

Коментарі