Сервіс пошку лікарів хоче уберегти українців від раку шкіри

Ініціатор кампанії - сервіс пошуку лікарів DOC.UA, який об'єднав безліч клінік для надання українцям первинних консультацій родимок, новоутворень і отримання інформації про запобігання розвитку раку шкіри в літній період.

«Літо - дуже підступний період, коли загострюється ризик розвитку раку шкіри під впливом сонця. І навіть якщо людина живе в місті і не проводить багато часу на сонці, то все одно схильна до розвитку новоутворень на шкірі, які призводять до онкології шкіри і меланоми, - зазначає Сергій Казанцев, керівник сервісу DOC.UA і ініціатор кампанії, - наша мета в цієї кампанії - дати людям більше інформації про ризики, а також спонукати їх пройти перевірку і отримати консультацію лікаря. 15 хвилин консультації і дерматоскопія можуть реально врятувати життя».

«Дні здорової шкіри» пройдуть з 15 по 22 червня. Освітню інформацію про розвиток раку шкіри, превентивні заходи, а також список місць (клінік, які приєдналися до кампанії), де можна пройти обстеження можна буде отримати на порталі DOC.UA

Щорічно меланому виявляють у 200 000 чоловік у всьому світі, в Україні цей показник сягає понад 23 тисяч осіб. Смертність від меланоми сягає 80%.

Статистика:

Меланома - одна з найбільш злоякісних пухлин. Небезпека меланоми полягає в тому, що вона протікає швидкоплинно і часто виявляється на пізніх стадіях. Результатом даного захворювання є низький відсоток виживання. Щорічно у всьому світі лікарі діагностують приблизно 200 000 нових випадків меланоми. Крім того, в 2011 році зафіксовано 2,8 мільйона випадків захворювання плоскоклітинний рак і 10 мільйонів випадків базальноклітинного раку.

Статистика показує, що кількість злоякісних захворювань шкіри рік від року зростає не тільки в усьому світі, але і в Україні. Дані за 2013 рік показали 23 738 випадків захворювання на рак шкіри і меланому. А це значить, що злоякісні новоутворення шкіри тепер є найпоширенішим видом онкології в Україні. Всесвітня організація охорони здоров'я у своїй програмі по боротьбі з раком дає чіткі рекомендації і підкреслює, що раннє виявлення раку значно підвищує шанси для успішного лікування.

Дослідження показали, що якщо людина отримала мінімум 5 сонячних опіків в проміжку з 15 по 20 років, то шанси захворіти на рак шкіри збільшуються в 2 рази (на 80%). Найбільш часто у любителів сонця розвивається меланома і базальноклітинний карцинома.

Регулярний огляд у дерматолога і знання про захворювання, методи профілактики і самодіагностики можуть гарантувати практично 100% захист від захворювання.

Рекомендуємо прочитати

Индия запустила свой первый пассажирский поезд с солнечными батареями на крыше вагонов

Индийский государственный оператор железнодорожных транспортных перевозок Indian Railways, управляющий 99 % железнодорожной сети страны, торжественно объявил о запуске ....

Це може бути цікавим

Доба в АТО: поранено бійця в Мар'їнці

За минулу добу в зоні АТО один український воїн зазнав поранень у Мар'їнці....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

У Києві кинули за ґрати чоловіка за знущання над котом

Голосіївський суд Києва виніс вирок Дмитру Кияниці, якого у квітні минулого року....