Афанасьєв і Солошенко терміново потребують лікування

Афанасьєв і Солошенко терміново потребують лікування

Кримський активіст Геннадій Афанасьєв і колишній директор заводу «Знамя» Юрій Солошенко пройдуть медичне обстеження через важкий стан здоров’я. Про це повідомив Президент Петро Порошенко під час зустрічі з Афанасьєвим і Солошенком, передають Українські Новини.

— У клініці буде зроблено обстеження, якщо треба — буде надано лікування, тому що стан здоров’я дуже важкий насправді, — сказав глава держави.

Після цього Порошенко зі звільненими українцями пройшов у Науково-практичний центр профілактичної та клінічної медицини Державного управління справами.

Зазначимо, що кримський активіст Геннадій Афанасьєв закликає світову спільноту зберегти санкції проти Росії для повернення всіх українців. Про це він сказав під час зустрічі з Президентом Петром Порошенком.

— Якщо тут є іноземні журналісти — я хочу до вас звернутися. Я пройшов крізь тортури і біль і бачив багато такої ж біди у багатьох людей. Я прошу вас не відмовлятися від санкцій, продовжити цю політику і не скасовувати їх, оскільки завдяки вам, іноземній владі, ми також тут. Дякую вам. Не відмовляйтеся. Завдяки вам, можливо, найближчим часом повернуться Олег Сенцов, Олександр Кольченко та інші українські політв’язні, — заявив Афанасьєв.

Він подякував усім, хто сприяв його звільненню.загрузка...

Читайте також

Коментарі