Шахтарі-регресники прорвались до Мінсоцполітики

Шахтарі-регресники прорвались до Мінсоцполітики

Представники шахтарів-регресників, які протестувлаи сьогодні у Києві проти скорочення пільг,  прорвались до будівлі Міністерства соціальної політики України. Про це Соцпорталу повідомили активісти ГО «Соціальний рух».

Як зазначається, ніхто не вийшов до пікету шахтарів-інвалідів праці, який триває з ранку 14 червня. Після цього делегація із 40 чоловік зайшла в міністерство. Слідом за ними, зламавши турнікети, до будівлі увірвалися кілька десятків осіб в чорній уніформі та малинових беретах – вірогідно, батальйон «Київ-1». Втім, сутичок і затримань вдалось уникнути.

На даний момент тривають перемовини у заступника міністра Валерія Ярошенка. Із-зовні будівлю Мінсоцполітики охороняють службовці Національної гвардії України. На вулиці триває пікет частини регресників.

Частина шахатрів розстелили каремати на 5-му поверсі будівлі і оголосили голодування до завершення перемовин.

Як зазначено у їхній листівці, інваліди праці вимагають від Верховної Ради ухвалити законопроект №4015 щодо перерахунку сум щомісячних страхових виплат, який проводиться з 1 березня у разі зростання у попередньому році середньої зарплати. Від Міністерства вимагається ініціювати проведення перерахунку щомісячних виплат теж у відповідності до зростання зарплат. Окрім цього, ставиться вимога осучаснення пенсій станом на 2014 рік та скасувати податок на пенсії. Захід організували представники громадської організації інвалідів праці, потерпілих та сімей робітників загиблих на виробництві Дніпропетровської області «МИР» (м.Павлоград).

Читайте також: Эксперты объясняют, что Гройсман сделает со страной в ближайший годзагрузка...

Читайте також